Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zupełna nowość
#1
Hej, od rana na prawej stronie twarzy trochę poniżej dolnej powieki, co jakiś czas czuję ciepło, nie na całym policzku tylko na takim kawałku tak z centymetr, jak myślicie co to? Nie mam żadnego zaczerwienienia czy podrażnienia skóry, i nie jest to tak jak flash przy tec


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#2
Miałem drgania połowy twarzy wraz z zaburzeniami czucia, chyba podobne? Przeszło sama po pół roku.
Odpowiedz
#3
Nie mam drgań, tylko co jakiś czas robi mi się ciepło w jednym miejscu, tak jakby mi coś podgrzewało to miejsce, nigdy tak nie miałam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#4
Ja mam tak nad prawym kolanem. I tez co jakis czas
Odpowiedz
#5
Ja też tak mam, od czasu do czasu uczucie ciepła-pieczenia w okolicach kostek, tak z przodu. Neuro twierdzi, że tak już będzie, trzeba się do tego przyzwyczaić.
Odpowiedz
#6
Pewnie takUśmiech że tego wcześniej nie miałam w ogóle to zaniepokoiło mnie to, ale zapytam tez neuro na wszelki wypadek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#7
Ja tak mam jak się posmaruję maścią protopic (AZS) Oczko A tak serio, chyba bym się nie przejmowała taką pierdołą. Mnie drga często dolna powieka prawego oka, taki tik i wmawiam sobie, że to niedobór magnezu Oczko
Odpowiedz
#8
(21-03-2018, 20:10)kasia1312 napisał(a): Ja też tak mam, od czasu do czasu uczucie ciepła-pieczenia w okolicach kostek, tak z przodu. Neuro twierdzi, że tak już będzie, trzeba się do tego przyzwyczaić.

Mam tak samo i też mam się do tego przyzwyczaić. Tylko jak ? jak to cholernie głupie uczucie, co prawda po paru dniach mija ale od czasu do czasu wraca  Smutny
Odpowiedz
#9
(21-03-2018, 20:44)Miriam napisał(a): Ja tak mam jak się posmaruję maścią protopic (AZS) Oczko A tak serio, chyba bym się nie przejmowała taką pierdołą. Mnie drga często dolna powieka prawego oka, taki tik i wmawiam sobie, że to niedobór magnezu Oczko


Taki tik tez miewam, miałam przy rzucie porażenie nerwu trójdzielnego i to pewnie takie pozostałości po tym, wzięłam zamiast pół tabletki suplementu z dużą zawartością wit b i minerałów całą tabletkę i cały wieczór jest spokójUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#10
U mnie takie ciepło występuje co jakiś czas w prawej nodze. Przywykłam.
Odnośnie wszelakich drgań i drętwień biorę wit B complex i jest ok
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości