Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kłopoty ze snem
#71
(28-09-2018, 20:40)WorkBorg napisał(a):
(28-09-2018, 20:38)Anka napisał(a):
(28-09-2018, 20:26)WorkBorg napisał(a):
(28-09-2018, 19:03)Anka napisał(a):
(28-09-2018, 18:34)Akinom napisał(a): Ja to już i melatonine i persen i meliski sobie fundowalam i nic. 2 - 3 w nocy pobudka i pozamiatane. Za to jak wezmę sirdalud to tak ze 3 godziny nie wiem, co się ze mną dzieje. Jest totalny reset i nie pamiętam nic. A w nocy nie ma spania tak jak powinno być.


Ja codziennie o 2 nad ranem ide siusiu robic. Nie wazne czy oproznie pecherz przed snem czy nie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jakby co, to na to też przepisuje się leki pacjentom.


Ale ja mam tak od dawien dawna. To co mi dolega jak ja wstaje w nocy na siusiu? Ja ogolnie duzo pije bo trzymam wode i nauczylam sie zeby pic. I duzo siusiam ogolnie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A, to przepraszam! ale moze innym sie przyda.
A o jakie pytać lekarza w razie czego Uśmiech
Odpowiedz
#72
mysle, ze rozsądny neuro będzie wiedział. zalezy jaki problem z pecherzem jest, np. oksybutynina
Odpowiedz
#73
Z doświadczenia to jest ciężko ale jestem dobrej myśli że coś mi pomoże
Odpowiedz
#74
z doświadczenia jest ciężko, żeby pomogło, czy dogadać się z neuro?
Odpowiedz
#75
Z sikaniem w nocy mam to samo, ale nie da się nie pić wody. A niestety, jak się wędruje do łazienki to to też rozbudza. Nie umiem potem zasnąć tym bardziej.
Odpowiedz
#76
(28-09-2018, 23:51)WorkBorg napisał(a): z doświadczenia jest ciężko, żeby pomogło, czy dogadać się z neuro?


Moj neurolog jest taki ze jak nie poprosze o lek „ na cos co mi dolega” to nie wypisze. Sam nie zaproponowal nic na te moje napiecie w nogach. Z drugiej strony wie ze masaze pomagaja. Teraz mowilam ze od 3 tyg meczy mnie rwa kulszowa. I te nogi tez irytuja. Ogolnie nie mam zastrzezen do swojego neurologa. Mlody facet. Zawsze sluzy pomoca jak czegos nie jest pewny to mowi ze sie skonsultuje z kims jeszcze i od razu daje znac. Mam jego nr telefonu moge dzwonic jak cos sie dzieje. Nie raz wysylal mi smsem wyniki badan kwartalnych. Wole isc na masaz niz brac kolejne tabletki, tylko teraz lek cud na rwe by sie przydal. Ketonal ostatnio lykam w maks dawkach ale ile mozna.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#77
(28-09-2018, 23:51)WorkBorg napisał(a): z doświadczenia jest ciężko, żeby pomogło, czy dogadać się z neuro?
dogadać się z lekarzami u mnie.
Moja neurolog prowadząca pracuje w szpitalu a raz w tygodniu przyjmuje na wizyty. Ostatnio byłam u niej w maju teraz w listopadzie jest lekarzem rezydentem więc jeszcze za bardzo jej nie poznałam ale z tego co już dla mnie zrobiła to liczę że mi pomoże Oczko
Odpowiedz
#78
(29-09-2018, 07:54)agica napisał(a):
(28-09-2018, 23:51)WorkBorg napisał(a): z doświadczenia jest ciężko, żeby pomogło, czy dogadać się z neuro?
dogadać się z lekarzami u mnie.
Moja neurolog prowadząca pracuje w szpitalu a raz w tygodniu przyjmuje na wizyty. Ostatnio byłam u niej w maju teraz w listopadzie jest lekarzem rezydentem więc jeszcze za bardzo jej nie poznałam ale z tego co już dla mnie zrobiła to liczę że mi pomoże Oczko


Dlaczego tak rzadko sie z nia widujesz?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#79
Co pół roku to chyba standard, nie?
Odpowiedz
#80
(29-09-2018, 09:29)WorkBorg napisał(a): Co pół roku to chyba standard, nie?


Ja sie widze z lekarzem co mc . Bada mnie i wydaje lek co 3 mce krew i mocz bada.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

(29-09-2018, 09:39)Anka napisał(a):
(29-09-2018, 09:29)WorkBorg napisał(a): Co pół roku to chyba standard, nie?


Ja sie widze z lekarzem co mc . Bada mnie i wydaje lek co 3 mce krew i mocz bada.
Ja musze isc najpierw na izbe przyjec prowadza mnie na oddzial i czekam ma lekarza. Ja do przychodni w szpitalu nie chodze.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk





Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości