Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kłopoty ze snem
#41
Zawsze jest problem z świeżo mytą podłogą, najlepiej w ogóle nie chodzićOczko nigdy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#42
Bubka kurcze szukam tej opaski i nie mogę znaleźć Smutny czy możesz mi powiedzieć co mam wpisać w wyszukiwarce allegro?
Dziękuję!!!! pozdrawiam!!! Uśmiech
Odpowiedz
#43
Zobacz ofertę: Opaska CHORUJĘ NA STWARDNIENIE ROZSIANE 202
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5695230784

MASZ LiNK
Odpowiedz
#44
Mrówka a wpisz w googla „opaska choruję na stwardnienie rozsiane” mi od razu znajduje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#45
(17-03-2018, 15:05)Mrówka napisał(a): Bubka kurcze szukam tej opaski i nie mogę znaleźć Smutny czy możesz mi powiedzieć co mam wpisać w wyszukiwarce allegro?
Dziękuję!!!! pozdrawiam!!! Uśmiech

Wpisalam stwardnienie rozsiane.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#46
Link podalam do aukcji dla zainteresowanych
Odpowiedz
#47
Dziękuję dziewczyny!!!! znalazłam Uśmiech Uśmiech Uśmiech
Odpowiedz
#48
Ja nie wiem czy bym taką opaskę nosiła, choroby po mnie nie widać, nie wiem czy chciałabym o niej informować cały świat, ale rozumiem że to przydatna rzecz


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#49
Hela no tak racja, ale chociaż ja wsadzę do portfela, jak coś się stanie i będą szukać dowodu osobistego to przy okazji znajdą informacje o moim stanie zdrowia, noszę też oświadczenie o narządach do przeszczepu. Powiem Wam, że choroby się nie wstydzę, ale nie mówię o niej głośno, bo nie chce słuchać durnych komentarzy - nie wiem jak w Polsce, ale w Belgii to już się nasłuchałam, więc po co mam się denerwować Uśmiech
Odpowiedz
#50
Ja się też choroby nie wstydzę, ale nie potrzebuję żeby wszyscy nade mną płakaliOczko plus wszystkie reakcje ludzi które wynikają z niewiedzy, też miałam kartkę o dawcy organów, ale zdaje się nie możemy oddawać ich tak jak krwi, ewentualnie mózg do badań pewnie by wzięli chętnieOczko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości