Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kłopoty ze snem
#21
Mufa dobrze że w ogóle sypiająOczko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#22
Nasz Mateusz to potrafi wstać o 2 nad ranem i już nie uśnie. To nie jest norma oczywiście. Natomiast w weekendy to jak pośpie maks do 7 jest dobrze. Co 2 tyg szkoła więc nie dość, że pobudka z rana to jak wracam do domu baterie rozładowane ? szkołe robie hobbistycznie ? a teraz młody chory. Wczoraj go odebrałam w takim stanie z przedszkola , że az mnie zmrozilo. Zobaczymy co powie lekarz
Odpowiedz
#23
Dzisiejszej nocy spałam 6 godzin, bo oglądałam super film wieczorem Uśmiech wstałam o 9, zrobiłam zakupy i póki co moje baterie się rozładowały Smutny jejku nie wiem, jak będę zmuszona pracować, jak sobie poradzęSmutny
Odpowiedz
#24
Ja jak mam rozładowane baterie po prostu siedzę w pracy spokojnie, nie oddalając się zbytnio od kompa, da się przeżyćUśmiech
Odpowiedz
#25
(16-03-2018, 13:44)Mrówka napisał(a): Dzisiejszej nocy spałam 6 godzin, bo oglądałam super film wieczorem Uśmiech wstałam o 9, zrobiłam zakupy i póki co moje baterie się rozładowały Smutny jejku nie wiem, jak będę zmuszona pracować, jak sobie poradzęSmutny

Ja nie wiem jak u ciebie u mnie pada snieg. Ja spalam tez jakies 6 h i stwierdzam ze o te 2 h za malo. Moze super fajne filmy ogladaj o wczesnej porze ? Teraz troszke przysypiam
Odpowiedz
#26
Dziewczyny tak, jak radzicie - postanowiłam oglądać fajne filmy wcześniej, bo tak to niewydole Uśmiech u mnie słońce, ale od jutra ma padać Smutny
Hela wiesz, fajnie masz, że pracujesz, ja zrobię tylko zakupy, wracam do domu i już mam zero sił, a tu jeszcze gotowanie, sprzątanie Smutny
Choć może trochę jest to spowodowane tym, że za dużo dźwigam???
Teraz rozumiem osoby po 70 roku życia, czuję się tak samoSmutny Tecfidero wróć mi siły!!! działaj i ładuj moje baterie!!!
Pozdrawiam!!! Uśmiech
Odpowiedz
#27
Przy tej pogodzie co jest teraz to ja też się czuję średnio, a jeszcze w sobotę myłam okna itp., no ale mierzę siły na zamiary, i się po prostu nie nadwyrężam teraz, po co, Mrówka pracuję głównie przy kompie, także wiele energii to nie wymaga, ale czasem wolę się skupić tylko na prostych zadaniach, niż na czymś ambitniejszym, ogólnie daję radęUśmiech A wracając do tematu, jak mi jest zbyt ciepło to też nie mogę spać, idę się wtedy przewietrzyć i to z reguły pomaga
Odpowiedz
#28
Hela masz rację, może to przesilenie wiosenne i forsowanie się mnie tak męczy Uśmiech muszę uprościć swój plan dnia!!!
Uśmiech Uśmiech Uśmiech
Odpowiedz
#29
Uśmiech uprość, wyjdzie Ci to na dobreOczko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#30
(16-03-2018, 15:11)Mrówka napisał(a): Dziewczyny tak, jak radzicie - postanowiłam oglądać fajne filmy wcześniej, bo tak to niewydole Uśmiech u mnie słońce, ale od jutra ma padać Smutny
Hela wiesz, fajnie masz, że pracujesz, ja zrobię tylko zakupy, wracam do domu i już mam zero sił, a tu jeszcze gotowanie, sprzątanie Smutny
Choć może trochę jest to spowodowane tym, że za dużo dźwigam???
Teraz rozumiem osoby po 70 roku życia, czuję się tak samoSmutny Tecfidero wróć mi siły!!! działaj i ładuj moje baterie!!!
Pozdrawiam!!! Uśmiech

Ja to zaczynam czasami zazdrościć starszym ludziom balkonikow. Serio. Bo nie dość, że można się tego potrzymac, to jeszcze można na tym posiedzieć :-) Póki co na zakupy chodzę z tatą. Sama nie daje rady, bo mi sklep zamknęli i teraz zakupy to już wycieczka. I staram się nie brać nic z półek jak jestem zmęczona, bo wszystko kończy na posadzce, a mi jest głupio, bo to wygląda jakbym specjalnie zrzucala towar na podłogę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości