Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kłopoty ze snem
#11
Ja musze sie przyznac ze kilka razy zasnelam w pracy. Na siedzaco. Mialam etapy niekontrolowanych drzemek w ciagu dnia
Odpowiedz
#12
Co do melatoniny i gaba to mi pomaga. Gaba biore reguralnie 1.5gr przed snem. Melatonine okresowo.

Anka moze masz problem z poziomem cukru?
Odpowiedz
#13
Ja brałam już rożne cuda i nic. Był jakiś okres, że było ok, teraz znowu wróciła bezsenność. Chyba muszę się tym porządnie zmęczony i znowu może sen powróci.
Odpowiedz
#14
(15-03-2018, 16:26)Lp444 napisał(a): Co do melatoniny i gaba to mi pomaga. Gaba biore reguralnie 1.5gr przed snem. Melatonine okresowo.

Anka moze masz problem z poziomem cukru?

Nie mam. Po prostu byl czas ze spałam w ciągu dnia kila razy. Teraz już jest ok za dnia. Ale to podekscytowanie rozwojem zawodowym ?
Odpowiedz
#15
Od czasu, kiedy zaczęłam brać Tecfidere, bywają wieczory, kiedy mam problem z zaśnięciem, ale podejrzewam, że jest to przyczyną powolnego powrotu energii Uśmiech i niestety wielu problemów z którymi, poza choroba, się zmagam.
Takie wieczory jednak są rzadko, i wtedy mogę spać, zawsze, wszędzie. Odkąd miałam pierwszy rzut jestem na chorobowym, a to właśnie z powodu zmęczenia i faktu, iż mogę spać 12 godzin, a i tak mam problem ze wstaniem o 10 rano, gdyby nie budzik to pewnie spalabym do 12.
Odpowiedz
#16
Jak masz możliwość to śpijOczko tylko korzystaćUśmiech ja wstaje o 6, ale w weekendy sobie odbijam np. do 10-tej, lubię pospaćUśmiech tylko co dziwne jak tak długo pospię, to potem ogłaszam dzień lenia bo jakoś nie mam na nic energii


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#17
Hela pewnie, że korzystam Uśmiech nie mogę sie, że tak to okresle, naspac Uśmiech odkąd choruję to spanie stało się moim nowym hobbyUśmiech
Odpowiedz
#18
(15-03-2018, 21:27)hela napisał(a): Jak masz możliwość to śpijOczko tylko korzystaćUśmiech ja wstaje o 6, ale w weekendy sobie odbijam np. do 10-tej, lubię pospaćUśmiech tylko co dziwne jak tak długo pospię, to potem ogłaszam dzień lenia bo jakoś nie mam na nic energii


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ostatni raz spałam do 10 przed porodem. 5 lat temu  Uśmiech
Odpowiedz
#19
Spokojnie Aniu, dzieci nie zawsze będą małe, jeszcze trochę, a wyśpisz się za wsze czasy!!! Uśmiech
Odpowiedz
#20
Kurcze pospalabym do 10 a tu o 4 zawsze pobudka. Na szczęście w weekendy chociaż do 7:30 się udaje. Tak jak Anna mam dzieci a one nie sypiają tyle ile bym chciała Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości