Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kłopoty ze snem
#81
A ja to mam 3 neurologow ;-) jeden od programu, jeden w poradni SM i jeden tu, na miejscu. I lokalnie bywam co miesiąc
No teraz się limity pokonczyly to mam dzwonić jak będzie wynik rezonansu i iść po skierowanie na następny bo e końcu od 1 października rusza rezonans w Świdnicy, a podobno jest najnowocześniejszy w Polsce. Zobaczymy. We Wrocławiu w wojskowym badanie rdzenia trwało godzinę. Masakrycznie długo jak na mój gust. Oczywiście się przeziębienie, bo było zimno jak diabli.
Odpowiedz
#82
(29-09-2018, 09:49)Akinom napisał(a): A ja to mam 3 neurologow ;-) jeden od programu, jeden w poradni SM i jeden tu, na miejscu. I lokalnie bywam co miesiąc
No teraz się limity pokonczyly to mam dzwonić jak będzie wynik rezonansu i iść po skierowanie na następny bo e końcu od 1 października rusza rezonans w Świdnicy, a podobno jest najnowocześniejszy w Polsce. Zobaczymy. We Wrocławiu w wojskowym badanie rdzenia trwało godzinę. Masakrycznie długo jak na mój gust. Oczywiście się przeziębienie, bo było zimno jak diabli.


Ja zauwazylam ze kazdy widzi sie ze swoim neuro raz czesciej raz rzadziej: ale nie wiedzialam ze co pol roku to tez norma


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#83
Kochani powracamy do tematu. Na pozostałe tematy mamy inne wątki Oczko
Odpowiedz
#84
(29-09-2018, 10:46)Joanna napisał(a): Kochani powracamy do tematu. Na pozostałe tematy mamy inne wątki Oczko


Kurde Joanna musze przyznac ze piszac z telefonu nie zwracilambuwagi na temat watku. Przepraszam najmocniej [emoji3]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#85
(29-09-2018, 08:23)Anka napisał(a):
(29-09-2018, 07:54)agica napisał(a):
(28-09-2018, 23:51)WorkBorg napisał(a): z doświadczenia jest ciężko, żeby pomogło, czy dogadać się z neuro?
dogadać się z lekarzami u mnie.
Moja neurolog prowadząca pracuje w szpitalu a raz w tygodniu przyjmuje na wizyty. Ostatnio byłam u niej w maju teraz w listopadzie jest lekarzem rezydentem więc jeszcze za bardzo jej nie poznałam ale z tego co już dla mnie zrobiła to liczę że mi pomoże Oczko


Dlaczego tak rzadko sie z nia widujesz?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
bo trzy miesiące czeka się na wizytę a jak jestem po leki to daje mi je pielęgniarka Oczko witamy w województwie lubuskim Oczko ps. W poniedziałek jest dzień lekarza ale chyba nie na zachodzie Polski.
Joasia wybacz zejście z tematu wątku ale strasznie się rozgadaliśmy Oczko

(29-09-2018, 09:29)WorkBorg napisał(a): Co pół roku to chyba standard, nie?
dla mnie Oki i nawet tak ustaliliśmy że gdy coś się będzie działo mam dzwonić albo przyjść. Wyniki kontrolne krwi i moczu przez pierwsze 6 miesięcy też miałam na zasadzie jeśli nie dzwonią żeby powtórzyć to wszystko jest Oki. W sumie głowa trochę lżejsza niż kontrolować i się zadręczać
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości