Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kłopoty ze snem
#1
Czy macie kłopot z przespaniem nocy? Ja się ostatnio budze tak w okolicach 2 i już nie ma mowy o spaniu. I taka wegetacja do rana. W dzień nie potrafię się przespać.
Odpowiedz
#2
Ja w drugą stronę śpię długo i mogę wszędzie
Odpowiedz
#3
Akinom! Ja tak mialam. Biore codziennie Trittico CR na sen. Niestety musze zwiekszyc dawke. Juz nie 1/3 tab i nie 2/3 i jedn tez malo. No ale co zrobic. Biore juz 1 i 1/3 tabl. Szybko robie sie senna. Ale zdarza mi sie przebudzic na chwile w nocy.
Odpowiedz
#4
Spróbuj melatoniny i kwasu gaba (np z treca). Do tego magnez Uśmiech
Odpowiedz
#5
Serio? To pomoze? Pytam np o siebie. Ja zanim nie zaczelam brac Trittico to przez 2 tyg spalam po 2 h w nocy. I teraz musze zwiekszyc dawke bo lek przestal dzialac. To to o czym piszesz pomoze? Probowales?
Odpowiedz
#6
To ja mam odwrotnie... Ciągle mogłabym spać. Ale u mnie to raczej z przemęczenia bo śpię max 6 godzin i wstaje w nocy bo moje najmłodsze dziecko jeszcze nie przesypia całej nocy.
A melatonina rzeczywiście może być pomocna ale nie wiem czy to wystarczy...
Odpowiedz
#7
Na mnie nie działa ani nic na sen ani nic na ból. Jedynie sitdalud trochę usypia, ale to tak na spanie na fotelu :-). Neurolog mi powiedziała, że są takie ewenementy jak ja i nie bardzo da się z tym cokolwiek zrobić. Godzinę temu z rozpędu polknelam sobie sirdalud właśnie i teraz usypiam na stojąco. Nie wiem jak Wy, ale ja nieraz przez nieuwagę pomieszam leki ranne z wieczornymi. Albo idę zrobić kawę, a zamiast mleka wlewam herbatę z dzbanuszka. Są dni, w które robię coś głupiego i nie kontroluje tego niestety.
Odpowiedz
#8
Ja tam miałam i bez sm, z roztrzepanie i pośpiechu
Odpowiedz
#9
Akinom leków nie mieszam bo mam raczej tylko poranne ale ostatnio w pracy zamiast mleka wlewałam sobie wodę Oczko
Co do spania to ogólnie przesypiam ok 6 h jakiś czas temu miałam problem z zasypianiem a teraz zasnę szybciej ze zmęczenia ale ok północy się budzę bo muszę jeszcze takie tam rzeczy porobić ;(
Ale to jest też związane z tarczycą Smutny
Odpowiedz
#10
a ja na przykład siedzę w pracy, i jakby mi postawili łóżko to bym zasnęła
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości