Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rzut przy tecfidera
#41
przepraszam że tak z doskoku ... czy lek tecfidera jest refundowany?


(07-03-2020, 11:05)magdasch napisał(a): Jestem po przeziębieniu nie wychodziłam pare dni na spacery po czym zrobiłam niezła rundę i poćwiczylam trochę teraz mam słabe nogi one nie drętwieją zreszta mi raczej nic nie drętwieje No i najgorsze jest to w tej chorobie ze ja nie wiem koedy mam rzut mam teraz słabe nogi ale normalnie chodzę owszem wieczora
Już są mega zmęczone a jak się położę to czuje jakby te mięśnie były wszystkie napięte a nie wyluzowane No i oczywiście się nakręcam czy to rzut czy raczej osłabienie po przeziębieniu i po spacerze Smutny ja jeszcze nigdy nie miałam wiecie takiego typowego rzutu ze coś mi jest przez 24h dlatego nigdy nie wiem co robić dobrze ze jest to forum i każdy z nas jest innym przypadkiem i wy zawsze pomożecie Uśmiech
Ogólnie rzuty ja rozróżniam od pogorszenia, jako nowe objawy, które mają tendencję, że nie mijają same w ciągu dnia tylko właśnie się nasilają, aż do ciężkiego stanu.
Pogorszenie to objawy, które pojawiają się w miejscu gdzie kiedyś miałam rzut, osłabione nogi, drętwienie, parestezje, ale w ciągu dnia to potrafi odpuścić, po odpoczynku, albo jeden dzień dobrze, kolejny źle, później znowu dobrze i tak w kratkę loteria
Odpowiedz
#42
Tak refundowany
Odpowiedz
#43
Tecfidere biorę od 1,5 roku i miałam 3 słabe rzuty leczone w szpitalu.
Odpowiedz
#44
Mnie od wczoraj bolą kolana. Nie było nigdy bólu kolan i zastanawiam się czy to nie rzut.
Odpowiedz
#45
Ostatnio pogoda jest okropna i wiele osób odczuwa różne objawy. Jeśli odpoczynek nie pomoże to dobrze się skonsultować z neurolog
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości