Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rzut przy tecfidera
Ja przy tej ledwo nogami ciągnę
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
Hejka. Ja tez właśnie zastanawiam się co sie dziejeSmutny do moich wcześniejszych przebojów ( osłabienia i rozbicia) doszedl od wczoraj ból lewej ręki i przeczulica na nadgarstku a dzis juz mam przeczulice na brzuchu. Jestem na tec od tygodnia i od tygodnia ciągle cos nie tak.
Zanim zaczelam te leki wszystko bylo ok i teraz nie wiem czy tak powinno być. Mialam robione badania na JCV i niestety wyszedl pozytywnie, razem z tec biore antybiotyk ( 3x w tygodniu) ktory ma chronić mnie przed infekcjami. Chyba Boję sie tego całego PML tym bardziej że u większości z Was nic sie nie dzialo. Bede wdzięczna za wszelkie rady. Pozdrawiam
Odpowiedz
Po prostu zbiegł się początek przyjmowania tec z tymi zmianami pogody, prawie każdy z nas jakoś to odczuwa. Ale jeżeli bardzo Cię to niepokoi to koniecznie idź do lekarza, zbada Cię i będziesz mieć jasność. Plus jest taki że takie badanie jeśli lekarz stwierdzi że nic sie nie dzieje uspokajaUśmiech taki efekt psychologicznyUśmiech

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Moze racja, chyba tez nie potrzebnie się nakrecam. Pozdrawiam
Odpowiedz
Mam chyba jednak rzut Smutny ból i przeczulica zamienia sie w drętwienie calej ręki, kompletny brak w niej jakiejkolwiek siły, jest jakby nie moja, nie mam w niej czucia. Ciągnie sie to wszystko juz przez kilka dobrych dni i jest coraz gorzej. Poprostu na rowni z początkiem leczenia przypałętał sie ten nieszczęsny rzut, bo juz nijak nie da sie obwinic za to skutki uboczne tec.W poniedziałek zadzwonię do pielęgniarki od programu i zobaczymy co poradzi. Przepraszam że wam tak tu smęce bez przerwy, ale naprawdę myślałam, ze gorzej czuje sie przez tec..
Odpowiedz
Jak masz w okolicy szpital z oddziałem neurologicznym to jedz na SOR, zawsze to Cię jakiś neuro zbada

Odpowiedz
Niestety nie mam tu w pobliżu żadnego szpitala z oddziałem neurologii, nie mieszkam w pl i tu wszystko wygląda troche inaczej. Ciągle mam nadzieje ze to minie i nie będzie sie pogarszac Smutny
Odpowiedz
Oby, ale koniecznie skontaktuj się z tą pielęgniarką.

Odpowiedz
Jestem na oddziale, pierwsza kropolwka solu za mną. Na pytanie czy tec mogla wywolac tak silny wielo symptomowy rzut czy to zwykly zbieg okoliczności- zadnej z lekarzy nie potrafil dac jednoznaczniej odpowiedzi. Pozdrawiam
Odpowiedz
Myśle że po prostu zbieg okoliczności, gdyby było tak jak myślisz lekarze by nas uprzedzali o tym.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości