Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wstrętne papierosy, jakie wspomagacze można stosować przy SM
#21
Dziękuję!!!musimy działać i się wpierać!!!Uśmiech
Odpowiedz
#22
Ja paliłam 6 lat , jak po 2 latach od diagnozy choroba zaczęła dawać się we znaki ,a miałam świadomość że to może mi szkodzić , rzuciłam palenie dosyć szybko i nie palę do teraz ... Odnośnie SM nie wiele wtedy to pomogło ale nie palę do teraz ☺️
Odpowiedz
#23
Brawo Ania!!!!
Odpowiedz
#24
Jak pamiętacie, skontaktowałam się z Polskim Towarzystwem SM odnośnie stosowania Desmoxanu przy SM i łączenia go z Tecfidera.
Otrzymałam odpowiedz, że Pani Neurolog współpracująca z PTSM nie widzi przeciwwskazań i życzy mi powodzenia!!!
Ale nie byłabym sobą, gdybym nie postanowiła jeszcze dla pewności skontaktować się z producentem Desmoxanu, zrobię to pewnie w przyszłym tygodniu, o ile będzie w stanie odpowiedzieć mi na moje pytanie!
Dam znać!!!
Pozdrawiam!!!!
Odpowiedz
#25
Mrówka jesteś wielka!
Odpowiedz
#26
Dziękuję Aniu, chce, aby każdy z nas, kto ma problem z papierosami, wiedział, dzięki czemu może zwalczyć nałóg. Uśmiech
Odpowiedz
#27
Ja nie pale. Aczkowliek nie zmieniam zdania. Jestes wielka! Ja musze sie dopytac o jeden zabieg kosmetyczny czy moge go sobie robic. Nie ukrywam ze ciagle mi to wylatuje z glowy. Mailowo czy tel sie dowiadywalas?
Odpowiedz
#28
Ania najlepiej zadzwoń, na głównej stronie Polskiego towarzystwa SM na dole jest podany numer infolinii!!!!możesz pytać, jeżeli konsultant nie jest czegoś pewnien pyta odpowiednią osobę i udziela telefonicznie bądź mailowo bardzo szybko odpowiedzi!!!!
Pozdrawiam!!!Ty też jesteś Wielka Uśmiech!!!!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości