Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sm a miesiączka
Ja niestety muszę brać tabletki antykoncepcyjne. Tyle, że ze względu na to, że miałam bardzo obfite miesiączki. Potem doszło do krwotoku i jeden mądry chciał mi macicę usuwać. Miałam czyszczenie, zmieniłam lekarza i poradził sobie z problemem tabletkami. Przez jakiś rok nie miałam w ogóle okresu, teraz są jakieś ciapania co 28 dni. Oczywiście czuje się wtedy okropnie, tak jak podczas obfitej miesiączki. To ponoć normalne.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
(08-03-2018, 13:07)Mrówka napisał(a): Jestem bardzo dociekliwa, więc gdziekolwiek bym nie czytała, wszędzie stwierdzano jedno - SM niestety wpływa na rozregulowanie miesiączek, dlatego nie martwcie się!!!!jednak zawsze mówcie o tym swoim lekarzom!!!!

Kurcze, to ja jestem jakiś odmieniec  Język  bo mi sie uregulowała  Duży uśmiech  . Co prawda podczas okresu czuję sie słabo ale potem wszystko wraca do normy  Oczko
Odpowiedz
Ja też miałam wcześniej problemy z nieregularna miesiączką, ale udało mi się to unormować i teraz jak na razie jest ok. Podczas miesiączki czuje się dobrze.
Odpowiedz
(17-06-2019, 20:08)Łucja napisał(a):
(08-03-2018, 13:07)Mrówka napisał(a): Jestem bardzo dociekliwa, więc gdziekolwiek bym nie czytała, wszędzie stwierdzano jedno - SM niestety wpływa na rozregulowanie miesiączek, dlatego nie martwcie się!!!!jednak zawsze mówcie o tym swoim lekarzom!!!!

Kurcze, to ja jestem jakiś odmieniec  Język  bo mi sie uregulowała  Duży uśmiech  . Co prawda podczas okresu czuję sie słabo ale potem wszystko wraca do normy  Oczko

Nie jesteś sama Oczko U mnie też się uregulowało. Wcześniej różnie bywało. Np co 2 miesiąc i bardzo nieregularnie (w 1 miesiącu miałam dwa razy). A teraz...prawie jak w zegarku (różnica 2-4 dni). Jedynie leczenie rozregulowło mi nastrój (czasami płaczliwa, czasami radosna, a czesto bez kija nie podchodz- pozabijałabym za nic). Pozdrawiam 
Odpowiedz
U mnie od pierwszej miesiączki zawsze cykl trwał równo 28 dni. Po sterydach, a to już 2 lata temu, cykle są za każdym razem różnej długości... Od 12 do 32 dni, więc to raczej duża różnica. Ginekolog nie widzi w tym problemu, ale chyba skontaktuję się z kimś innym
Odpowiedz
(26-06-2019, 23:43)Natalia99 napisał(a): U mnie od pierwszej miesiączki zawsze cykl trwał równo 28 dni. Po sterydach, a to już 2 lata temu, cykle są za każdym razem różnej długości... Od 12 do 32 dni, więc to raczej duża różnica. Ginekolog nie widzi w tym problemu, ale chyba skontaktuję się z kimś innym

Dobry pomysł
Odpowiedz
12 to nie jest nic normalnego. Zdecydowanie zmień gina.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości