Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sm a miesiączka
#11
Ja nigdy nie miałam regularnych miesiączek. Cykle mam długie bo zawsze ponad 30 dni (a zdarzało się nawet 45). Teraz mam mniej obfite i o jeden dzień krótsze ale to od czasu zabiegu ginekologicznego więc sm raczej nie ma z tym nic wspólnego. Ale u mnie prawdopodobnie pierwsze objawy były wiele lat przed diagnozą więc może dlatego nigdy regularnych miesiączek nie miałam..
Odpowiedz
#12
My mamy małego diabełka w domu i nie planujemy kolejnego. Staraliśmy się jakiś czas temu ale nie wyszło. Wystarczy nam synek. Mamy sporo problemow bo on ma zaburzenia wiec lekko nie jest. Duzo wysilku wkladamy zeby poszedl do przodu w rozwoju. Skupiamy sie na synie , zeby jemu bylo w zyciu jak najlzej.Dlatego też biorę tabletki. I w sumie mnie problem z nieregularnymi miesiaczkami nie dotyczy. Ale masz racje!!!! Trzeba zglaszac takie rzeczy lekarzom!.
Odpowiedz
#13
Aniu trzymam mocno kciuki za synka!!!!! bedzie dobrze, bo musi!!!! inaczej być nie może!!!!:*
Odpowiedz
#14
Mrówka tak sobie to tłumacze. Poszedł do przodu w rozwoju ostatnio wiec jest powod do dumy i radosci. Ale tak czy siak daleko mu do typowego pieciolatka pod wzgledem rozwoju. No ale cieszymy sie ze robi postepy!
Odpowiedz
#15
Anka wiem co czujesz bo nasz "mały" też wiecznie z problemami, ale Ja sobie powtarzam byle do przodu. I jest lepiej a każdy choćby malutki sukces jest wielką radością
Odpowiedz
#16
Ania i to jest piękne!!!!Twój synek daje radę, bo ma Was super rodziców!!!!!
Z pozoru niewielkie kroki to ogromne sukcesy!!!!
Będziecie jeszcze mieli wiele powodów do dumy, zaufaj mi!!!!!
Odpowiedz
#17
Cześć. Jak bardzo Wam się rozregulowały cykle? Bo u mnie już tydzień opóźnienia i zaczynam się martwić. Nie, nie jestem w ciąży Smutny
Odpowiedz
#18
Tydzień to już nie jest kilka dni, a do tej pory było dość regularnie, wiec obecny stan rzeczy fajny nie jest.
Odpowiedz
#19
A u mnie co miesiąc inaczej, inny czas pomiędzy, raz obfite, raz skąpe, w sumie to już przywykłam że reguły nie ma.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#20
Ja niestety muszę brać tabletki antykoncepcyjne. Tyle, że ze względu na to, że miałam bardzo obfite miesiączki. Potem doszło do krwotoku i jeden mądry chciał mi macicę usuwać. Miałam czyszczenie, zmieniłam lekarza i poradził sobie z problemem tabletkami. Przez jakiś rok nie miałam w ogóle okresu, teraz są jakieś ciapania co 28 dni. Oczywiście czuje się wtedy okropnie, tak jak podczas obfitej miesiączki. To ponoć normalne.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości