Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pozagałkowe zapalenie nerwu wzrokowego (PZNW)
(01-11-2019, 15:43)kropka1 napisał(a): Czy przy PZNW mialyscie ból głowy? Czy tylko oka?

Tylko oko, zapalenie przechodziłem co prawda 3 lata temu ponad ale do dzis przy zmęczeniu czy gorszym dniu czasem mnie te "chore"oko pobolewa i bol glowy przy tym sie pojawia. Wszystkiego dobregoUśmiech
Odpowiedz
Witam. Czytam tak o PZNW i się zastanawiam czy lekarz okulista (na pogotowiu, w sylwestra Uśmiech ) mógł się pomylić??? Dzień przed sylwestrem 2016 roku miałam okropny ból oka i całej połowy głowy. Żadne leki przeciwbólowe nie pomagały. Nie mogłam funkcjonować. W sylwestra pojechałam na pogotowie okulistyczne, gdzie młody Pan dr stwierdził, że mam zapalenie woreczka łzowego. Śmiał się gdzie ja się uchowałam, bo to choroba wieku dziecięcego a nie kobiety która ma 30 lat Uśmiech Dostałam maść ze sterydami. I jakieś kropelki. Po paru dniach przeszło. Ale teraz gdy mam kiepski czas lub nasilenie objawów sm właśnie to oko dokucza mi. Więc już nie wiem co mi było Oczko Ale najważniejsze że przeszło Uśmiech Pozdrawiam ciepło
Odpowiedz
Nie ma co wracac do przeszlosci.
Ja tez mialam a niewiedzialam pznw
Masc sterydowa dostalam minelo szybko
Kilka lat pozniej doagnoza sm
Jest tez szansa ze ten mlody lekarz slusznie stwierdzil zapalenie woreczka lzowego
Asia ja jak sie wkurze zeby brzydziej nie napisac tez oczy czuje, przy zmianie pogody tez
Ja tez nie mam pewnosci czy wtedy to z oczami bylo pznw
Okulistka dala masc i zaznaczyla ze jak nie przestanie bolec w ciagu dwoch dni mam isc do niej do szpitala na oddzial
Wnioskuje ze podejrzewala pznw ale nie robila szumu
Po masc szybko odczulam ulge wiec cholera wie co to bylo
Na spokojnie kochana, nie mysl za bardzo o 2016 roku skup sie na Sylwestrze 2019?
Odpowiedz
(04-11-2019, 14:17)Anka napisał(a): Nie ma co wracac do przeszlosci.
Ja tez mialam a niewiedzialam pznw
Masc sterydowa dostalam minelo szybko
Kilka lat pozniej doagnoza sm
Jest tez szansa ze ten mlody lekarz slusznie stwierdzil zapalenie woreczka lzowego
Asia ja jak sie wkurze zeby brzydziej nie napisac tez oczy czuje, przy zmianie pogody tez
Ja tez nie mam pewnosci czy wtedy to z oczami bylo pznw
Okulistka dala masc i zaznaczyla ze jak nie przestanie bolec w ciagu dwoch dni mam isc do niej do szpitala na oddzial
Wnioskuje ze podejrzewala pznw ale nie robila szumu
Po masc szybko odczulam ulge wiec cholera wie co to bylo
Na spokojnie kochana, nie mysl za bardzo o 2016 roku skup sie na Sylwestrze 2019?

HAHA, a jak się wkurzasz, to jak wygląda ten ból oka? Tępy, ciągły, za okiem?
Odpowiedz
Nie umiem opisac jaki to bol. Powiedzmy jakbym sobie mocno wpychala palce w oczodoly ale bol z tylu galki ocznej. Boli przy kreceniu oczami w lewo czy w prawo czy w gore i bola skronie czasami
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości