Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pozagałkowe zapalenie nerwu wzrokowego (PZNW)
Tak z zębami wszystko Ok .

I czy za wysokie żelazo świadczy o sm
Odpowiedz
Mam pytanie. Od dłuższego czasu mam wrażenie, ze oka jest za dużo, jakkolwiek to brzmi. Najpierw miałam wrażenie gluta na oku (tak, wiem - mega profesjonalny opis), ale nie widziałam wcale gorzej. To było w okolicach diagnozy szpitalnej (kwiecień) brak nowych zmian w rezonansie, oko niby ok, lekki oczopląs. Okulistyczne ok poza tym, ze sama pani doktor powiedziała, ze oka za dużo, spojówka opuchnięta czy coś w tym stylu, ale zwaliła to na alergie, w jednym oku, zabawnie. Ale co jakiś czas, jak patrzę tylko pod jednym katem i tylko w prawa stronę, to widzę podwójnie. Akurat byłam teraz Centrum Terapii SM i Maciejowski się tym specjalnie nie przejął (nie był to co prawda główny temat naszej rozmowy, tylko o tym napomnknelam), a ja się teraz zastanawiam, czy to nie jest PZNW i czy nie powinnam lecieć po solu?
Odpowiedz
A może coś z ciśnieniem w oku?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Ciśnienie ok
Odpowiedz
A tak ogólnie ciśnienie? Znajomemu przy nadciśnieniu zawsze się robią wyłupiaste oczy.

Ale obydwa

Odpowiedz
Cisnienie mam z natury niskie. No i u mnie jedno oko i to nie zawsze. To chyba nie może być pznw jak się tak pojawia i znika? Oszaleć można przez te ciagle rozkminy. Ostatnio mnie meczy to SM, ciagle mi coś dokucza albo boli. Jak wrzucam ma totalny luz albo się czymś milym zajmę, to większość moich objawów znika. Już sama nie wiem, czy to SM czy nerwica. Przepraszam, wylałam wszystkie swoje żale i niepewności
Odpowiedz
(02-06-2019, 21:03)AnnaAntonia napisał(a): Cisnienie mam z natury niskie. No i u mnie jedno oko i to nie zawsze. To chyba nie może być pznw jak się tak pojawia i znika? Oszaleć można przez te ciagle rozkminy. Ostatnio mnie meczy to SM, ciagle mi coś dokucza albo boli. Jak wrzucam ma totalny luz albo się czymś milym zajmę, to większość moich objawów znika. Już sama nie wiem, czy to SM czy nerwica. Przepraszam, wylałam wszystkie swoje żale i niepewności
Nerwy i stres w SM niewskazane, objawy się nasilają wtedy. Tak jak zauważyłaś, najlepiej wrzucić na "totalny luz " Oczko
Odpowiedz
(02-06-2019, 21:03)AnnaAntonia napisał(a): Cisnienie mam z natury niskie. No i u mnie jedno oko i to nie zawsze. To chyba nie może być pznw jak się tak pojawia i znika? Oszaleć można przez te ciagle rozkminy. Ostatnio mnie meczy to SM, ciagle mi coś dokucza albo boli. Jak wrzucam ma totalny luz albo się czymś milym zajmę, to większość moich objawów znika. Już sama nie wiem, czy to SM czy nerwica. Przepraszam, wylałam wszystkie swoje żale i niepewności
 lepiej to wszystko z siebie wyrzucaj Anioł
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości