Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SM-ka
#11
Dziękuję Wam bardzo za słowa otuchyOczko dziś w nocy obudził mnie ból w dolnej części brzucha nie trwało to długo do przeżyciaOczko
A mam jeszcze pytanie odnośnie odżywiania , zmieniałyście coś? Wiem też od lekarza, że awokado przy posiłku kiedy bierzemy lek zmniejsza wystąpienie skutków ubocznych Uśmiech
Odpowiedz
#12
Witaj.

Ja biorę Tec od grudnia. Na początku zaczerwienienia były mocne, teraz coraz żadziej. Jedno zauważyłam, że im mniejszy posiłek przy braniu leku tym większe prawdopodobieństwo wystąpienia skutków  ubocznych.

Pozdrawiam Cię serdecznie.
Odpowiedz
#13
Jeśli chodzi o posiłki przy Tecfidera to powinniśmy jeść coś tłustego. I faktycznie awokado się sprawdza, ale są też inne produkty, które są tłuste i pomogą zmniejszyć skutki uboczne, a leki się lepiej wchłoną  Uśmiech
Odpowiedz
#14
W ogóle tabletkę trzeba połykać w trakcie posiłku, ja akurat nie muszę jeść nic specjalnie tłustego, wiem że są osoby którym to pomaga, jak jem regularnie to żołądek czuje się dobrze[emoji6] małe posiłki, ale częściej, trudno żeby jeść awokado dwa razy dziennieUśmiech ja bym miała dość po tygodniu pewnie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#15
(22-02-2018, 21:05)Karola napisał(a): Ja biorę tec od roku. Miewam czerwona twarz, swędzenie skory, bóle brzucha i coś w rodzaju kaca. Po za tym nie ma tragedii. I najlepiej lykac to albo przed albo po posiłku.
.

Ups, coś namieszalam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości