Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mama chorego 8 latka
#1
Właśnie wróciliśmy z Gdanska z chorym na SM 8 latkiem. Bylismy na kontrolnym MR, ktory miał potwierdzic SM. Nie ma jeszcze opisu porownujacego z poprzednim badaniem sprzed miesiąca,ale SM potwierdzili. Tylko leczyc nie chca,ze względu na wiek. Wolą miec go pod kontrolą i zareagowac po następnym rzucie klinicznym jesli w ogóle mogą to zrobić w sensie prawnym. Ktoś coś mi może poradzić sensownego. Ktoś moze zna dobrego neurologa dziecięcego w innym mieście z ktorym mogłabym skonsultować taką decyzje?

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#2
Witaj Uśmiech
Naprawdę współczuję Twojemu synkowi i Tobie... Smutny W Polsce z tego, co się orientuję, do leczenia można włączyć od 12 roku życia... Czy rozważaliście wyjazd za granicę i podjęcie tam leczenia, czy się orientowałaś, jak to wygląda w innych krajach UE?
Pozdrawiam serdecznie!
Odpowiedz
#3
No właśnie podobno nie ma limitow wiekowych w Polsce[emoji54]

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

A przynajmniej w 1 linii,a taka nas interesuje.[emoji52]

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#4
W głowie się nie mieści że 8-latek może zachorowaćSmutny całym sercem jestem z Wami, niestety nie mam pojęcia o neurologach dziecięcych żadnego, poszukaj w necie programów lekowych tam będą dokładne wymagania do kwalifikacji lub może zadzwoń do ptsr powinni wiedzieć jak Ci pomóc


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#5
Najwidoczniej nawet lekarzom się to w glowie nie mieści. Nie mam słów i sił ,zeby to dzisiaj dozkminiać. Muszę odpocząć po tym w szpitalu. Dziękuję Ci za wsparcie.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#6
Tu więcej informacji o leczeniu dzieci z SM - faktycznie leczone mogą być wszystkie dzieci, masz rację:
https://ptsr.org.pl/leczenie,387.asp
Odpowiedz
#7
Chyba tel do ptsr-u będzie najlepszym rozwiązaniem gdyż oni Was mogą gdzieś pokierować
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości