Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Copaxone
Świetnie że lek Ci służyUśmiech oby następne rezonanse też były bez nowych zmianUśmiech
Odpowiedz
Ostatnio się tak zastanawiałam. Co sie stanie jak zapomnę zrobić sobie zastrzyk? Albo jak "zepsuje " w jakikolwiek sposób ampulke? Przydarzyło wam sie kiedyś coś takiego?
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
Baryla1969, super, same dobre wiadomości ostatnio na tym wątku.
Bubka, jeżeli zepsujesz , to należałoby wyrzucić  , a jeżeli zapomnisz , to należy tego dnia , którego Ci się przypomni o zwyczajowej godzinie zrobić zastrzyk a nastepny po 48 godzinach. Najwyzej dni ci sie zmienia. Nie nadrabiać na przykład robiąc trzy dni zastrzyki pod rząd. Odstęp 48 godzin powinien być zachowany
Odpowiedz
Mi czasami zdarza się zapomnieć i wtedy tak jak Joanna pisała przesuwam zastrzyki o jeden dzień. Tak żeby było 48 godzin między jednym a drugim. Wczoraj byłam na weselu i też nie zrobiłam zastrzyku. Zrobię dzisiaj a następny normalnie w poniedziałek.

A jeśli chodzi o zepsuta ampułke to mi się kiedyś zdarzyło że zastrzyk nie chciał się zrobić a jak chciałam zobaczyć co się stało to wtedy nagle cały wyleciał. Powiedziałam o tym pielęgniarce przy odbiorze leków i powiedziała że czasami tak się zdarza i ze mam jej takie sytuacje zgłaszać żeby mogła prawidłowo ustalić kolejna wizytę żeby się nie okazało że mi leków brakło.
Odpowiedz
Czy po stosowaniu solu medrolu mieliście większe ślady/gorsze reakcje w miejscu kłucia?
Odpowiedz
Ja nie miałam. Nie było żadnej różnicy po solu. Reakcja była taka sama jak wcześniej.
Odpowiedz
(22-05-2018, 07:10)Ulaa napisał(a): Czy po stosowaniu solu medrolu mieliście większe ślady/gorsze reakcje w miejscu kłucia?

A ja powiem tak, że nie wiem. W czasie brania miałem tylko raz zestaw Solu. A nawet jakby byly te gorsze rekacje to po prostu nie zwróciłem uwagi.
Odpowiedz
Ja też nie wiem. Solu mialam w listopadzie a zastrzyki zaczelam w styczniu. Nie pomogę
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
(09-11-2017, 09:31)Paula87 napisał(a): Witajcie, jestem po diagnozie, od paru dni biorę copaxone. 

Mam pytanie do pań, które w momencie leczenia copaxone zaszły w ciążę i po porodzie miały rzut.
Czy przez rzut wywołany połogiem zostałyście skreślone z programu lekowego? I jak to jest z powrotem? Czy można dostać się do innego programu lekowego po skreśleniu z programu?

Pozdrawiam Uśmiech

Witaj Paula,
Przepraszam,że się pytam ale jesteś jedyna osobą,która pisze o ciąży i zarzywaniu Copaxone.
Powiedz mi zdecydowałaś się na przyjmowanie Copaxone w ciąży i czy w nią zaszłaś oczywiście?
Będę wdzięczna za odpowiedz.

Pozdrawiam 
Borówka
Odpowiedz
(04-07-2018, 22:43)Borówka napisał(a):
(09-11-2017, 09:31)Paula87 napisał(a): Witajcie, jestem po diagnozie, od paru dni biorę copaxone. 

Mam pytanie do pań, które w momencie leczenia copaxone zaszły w ciążę i po porodzie miały rzut.
Czy przez rzut wywołany połogiem zostałyście skreślone z programu lekowego? I jak to jest z powrotem? Czy można dostać się do innego programu lekowego po skreśleniu z programu?

Pozdrawiam Uśmiech

Witaj Paula,
Przepraszam,że się pytam ale jesteś jedyna osobą,która pisze o ciąży i zarzywaniu Copaxone.
Powiedz mi zdecydowałaś się na przyjmowanie Copaxone w ciąży i czy w nią zaszłaś oczywiście?
Będę wdzięczna za odpowiedz.

Pozdrawiam 
Borówka

Witajcie ? 
Ja od piątku zacznę leczenie Copaxonem i również interesuje mnie temat ciąży w przypadku tego leku... Mam 30 lat (niedługo kończę 31), nie mam dzieci, a nie ukrywam, że instynkt macierzyński we mnie siedzi i to silny ? 
Dopiero w piątek porozmawiam o tym z neurologiem i jak tylko dowiem się czegoś więcej to udzielę tutaj informacji ?
Dziękuję za odpowiedź i życzę wszystkim dużo siły ? 

Agnieszka - SESEMESKA
Uśmiechnij się - na pewno masz do kogo  Duży uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości