Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 4.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tecfidera
(25-11-2019, 01:19)magdasch napisał(a): A po jakim czasie brania tec zaczęliście się świetnie czuć ?

6 miesięcy to był przełom
Odpowiedz
Fajnie wiedzieć.Mi ręce poprawiły się bardzo szybko.Czekam teraz na nogi ,bo od rzutu na krótkie dystanse tylko mogę chodzić.
Odpowiedz
(25-11-2019, 11:53)Orchidea napisał(a): Fajnie wiedzieć.Mi ręce poprawiły się bardzo szybko.Czekam teraz na nogi ,bo od rzutu na krótkie dystanse tylko mogę chodzić.

ja na początku nie mogłam dojść do łazienki, teraz chodzę po 4 km
Odpowiedz
(25-11-2019, 12:49)agica napisał(a):
(25-11-2019, 11:53)Orchidea napisał(a): Fajnie wiedzieć.Mi ręce poprawiły się bardzo szybko.Czekam teraz na nogi ,bo od rzutu na krótkie dystanse tylko mogę chodzić.

ja na początku nie mogłam dojść do łazienki, teraz chodzę po 4 km
Super, brawo Duży uśmiech .Ja po 1,5 km chodzę.

Bardzo budujące jest to co napisałaś.Dziekuje.
Odpowiedz
Ja po 3 mcach brania Tec, zrobiłam trasę 34 km w Tatrach, a w sumie 110 km w 10 dni urlopu. Oczko
Tyle, że nigdy nie miałam problemów z chodzeniem.
Odpowiedz
(25-11-2019, 12:58)Orchidea napisał(a):
(25-11-2019, 12:49)agica napisał(a):
(25-11-2019, 11:53)Orchidea napisał(a): Fajnie wiedzieć.Mi ręce poprawiły się bardzo szybko.Czekam teraz na nogi ,bo od rzutu na krótkie dystanse tylko mogę chodzić.

ja na początku nie mogłam dojść do łazienki, teraz chodzę po 4 km
Super, brawo Duży uśmiech .Ja po 1,5 km chodzę.

Bardzo budujące jest to co napisałaś.Dziekuje.
 
ten czas wymaga wiele wytrwałości od Nas, ale warto czekać bo jest nadzieja. powodzenia
Odpowiedz
(25-11-2019, 01:19)magdasch napisał(a): A po jakim czasie brania tec zaczęliście się świetnie czuć ?

Ja się nigdy „nie zaczęłam świetnie czuć” po Tecfiderze, bo nie czułam się źle przed Duży uśmiech
Odpowiedz
Ja biorę pół roku i nie widzę przełomu wręcz przeciwnie wydaje mi się ze mam rzut choroby
Odpowiedz
A co się dzieje?
Odpowiedz
Ja od 3 mies. szlalu nie ma ,moze to za krotko ,sama nie wiem.
Zadzwonie dzis do neurolog,bo cos mi sie to nie podoba.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości