Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cześć!
#11
Witaj Marcin Uśmiech
Odpowiedz
#12
(23-01-2018, 20:20)Joanna napisał(a): Witaj Marcin Uśmiech

Hej Duży uśmiech
Odpowiedz
#13
(23-01-2018, 20:50)Dygresja napisał(a):
(23-01-2018, 20:20)Joanna napisał(a): Witaj Marcin Uśmiech

Hej Duży uśmiech

Przepraszam, Michał Oczko Wybacz moja nieuwagę . Jeszcze raz witam i milo ze do Nas dołączyłes Uśmiech
Odpowiedz
#14
Cześć Marcin, jesteś z Wrocka, to już połowa sukcesu :-) Ja osobiście po dwóch wizytmnaach u dr Gruszki chciałam zmienić lekarza.Jakos nie potrafiłam się z nią dogadać. Ludzkim głosem zaczęła ze mną rozmawiać jak się dowiedziała, że załatwiłam sobie leczenie w wojskowym. I ostatnio miło mnie zaskoczyła.

Ups, Michał oczywiście. Przepraszam. Chyba Cię tez przechrzcilam niechcący.
Odpowiedz
#15
Ja bywam u Dubik-Jezierzańskiej we Wrocku, super babka, każdym się przejmuje, wysyła profilaktycznie na dodatkowe badania itd., ale czekanie u niej pod gabinetem trwa wieki, bo w międzyczasie przyjmuje osoby niezarejestrowane, z doskoku, z którymi się umówiła... Jak jestem umówiona o 8.00 lub 8.20, to wchodzę o 10-11... Uśmiech Ale bardzo ją polecam!
Odpowiedz
#16
Jeszcze się do poradni nie zapisałem. Chodzę do szpitala do koszarowej (tam mnie zdiagnozowali) i jestem w programie leczenia dr Alicji Myśliwiec. W przyszłym miesiącu idę po kolejną dawkę leków i pewnie zacznę już się rozglądać za jakąś poradnią.
Coprawda mam już w głowie plan działania tyle, że warto by to z kimś skonsultować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości