Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wsparcie dla Moniki - przekazujemny pozytywne fluidy :)
#1
Słuchajcie, Monika - Nasza założycielka forum jest teraz w szpitalu. Ma rzut - pozagalkowe zapalenie nerwu wzrokowego, bardzo nie lubi szpitali, staram się wspierać Ja na duchu ale myślę, że będzie jej miło jak Wszyscy razem przekażemy jej dobre fluidy : )
Wiec zacznę pierwsza.
Monika wiem, że jesteś silna, nie straszne Ci maratony to i szpital będzie niestraszny Oczko Z Twoim pozytywnym nastawieniem szybko wrócisz do zdrowia i tego Ci z całego serca życzę :Uśmiech

Ps. Mam nadzieje, ze nie będziesz na mnie zła o ta akcje Oczko
Odpowiedz
#2
Cześć MonikaUśmiech trzymaj się ciepłoUśmiech ja też nie lubię szpitali, ale postawią Cię na nogi a potem będzie tylko lepiejUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#3
Witaj  Uśmiech trzymam kciuki żebyś szybko stamtąd wyszła w dobrym stanie   Duży uśmiech jesteśmy z Tobą!
Odpowiedz
#4
Uciekł mi post ale ja również przesyłam pozytywne fluidy.
Szybko Cię kochana postawią na nogi i nim się obejrzysz będziesz w domu Oczko
Odpowiedz
#5
Monika zaraz do nas wrócisz. Będzie dobrze trzymaj się tam
Odpowiedz
#6
Ha, ha... a to mnie zaskoczyłaś. Jesteś nieziemska, Asiu! Uśmiech Jak zwykle!  Dziękuję serdecznie wszystkim! Uśmiech Chyba już przywykłam do szpitali, bo tym razem nawet przyjemnie Oczko A momentami jest też zabawnie. Np. Okazało się, że na oddziale zabrakło dla mnie.... poduszki. Duży uśmiech

PS Na razie tylko 10 km, nie maratony Uśmiech
Odpowiedz
#7
Ja również się dołączam. Mi zostalo jeszcze pół kroplowki i uciekam. Dasz radę. Trzymam kciuki
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#8
(21-11-2017, 11:03)Bubka napisał(a): Ja również się dołączam.  Mi zostalo jeszcze pół kroplowki i uciekam. Dasz radę.  Trzymam kciuki

Również życzę szybkiego powrotu do zdrowia Uśmiech i wysyłam same dobre fluidy Uśmiech
Odpowiedz
#9
(21-11-2017, 08:56)Monika napisał(a): Ha, ha... a to mnie zaskoczyłaś. Jesteś nieziemska, Asiu! Uśmiech Jak zwykle!  Dziękuję serdecznie wszystkim! Uśmiech Chyba już przywykłam do szpitali, bo tym razem nawet przyjemnie Oczko A momentami jest też zabawnie. Np. Okazało się, że na oddziale zabrakło dla mnie.... poduszki. Duży uśmiech

PS Na razie tylko 10 km, nie maratony Uśmiech

Oj nie bądź taka skromna Oczko trzymaj się Uśmiech
Odpowiedz
#10
Pozdrowionka☺przywieść Ci poduszkę??
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości