Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przeszczep komórek czy ktoś się na to zdecydował?
Ocrelizumab może wejdzie do refundacji, ale nie wiem czy nie tylko na postać pp.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
(16-07-2019, 05:40)hela napisał(a): Ocrelizumab może wejdzie do refundacji, ale nie wiem czy nie tylko na postać pp.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja gdzieś czytałam, że nie na postać pierwotnie postępującą będzie zarejestrowany tylko na postać rzutowo-remisyjną i to pewnie w drugiej linii.
Odpowiedz
Mi lekarka powiedziała, że będzie na pp i dlatego nie mam na niego szans przy wp.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
Witam , chętnie porozmawiam z osobami które są po zabiegu przeszczepu komórek macierzystych. Są tu tacy?
Odpowiedz
(07-11-2019, 15:40)sanchi napisał(a): Witam , chętnie porozmawiam z osobami które są po zabiegu przeszczepu komórek macierzystych. Są tu tacy?

Melduję się Uśmiech
Odpowiedz
Wadera jak się masz?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
https://m.facebook.com/groups/957279471074077/ zapraszam tu. Grupa poświęcona przeszczepowi szpiku w SM
Odpowiedz
No właśnie, myślę o przeszczepie komórek macierzystych. Ci co mieli, jak u Was samopoczucie, poprawa widoczna? Bo mój neurolog sceptycznie nastawiony, a leki najpierw Betaferon,  teraz Tecfidera nie za bardzo na mnie działają.
Odpowiedz
(27-09-2020, 12:56)magic1623 napisał(a): No właśnie, myślę o przeszczepie komórek macierzystych. Ci co mieli, jak u Was samopoczucie, poprawa widoczna? Bo mój neurolog sceptycznie nastawiony, a leki najpierw Betaferon,  teraz Tecfidera nie za bardzo na mnie działają.
Odpowiedz
Zapraszam na grupę na FB "Przeszczep komórek macierzystych (przeszczep szpiku) SM. Ponad 600 osób w tym wiele po przeszczepie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości