Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
podróże małe i duże
#41
No i ma racjęUśmiech nie ma co się ograniczaćUśmiech ja jeździłam w ciepłe miejsca, ale w lecie, było Ok, byłam wtedy pierwszy miesiąc na tecUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#42
(19-08-2018, 20:33)JustynaS napisał(a): Tak, mam w planach pogadać z neuro, ale wizyte mam dopiero za miesiąc  a bilety są teraz w wyjątkowo korzystnych cenachUśmiech Poza tym jestem ciekawa Waszych doświadczeń bo literatura naukowa nic na ten temat nie mowi a moja neuro jest mega wyluzowana i powie zapewne, że "mam brać tabletki, żyć normalnie i robić to co robiłabym nie mając diagnozy"Uśmiech Takie jej mottoUśmiech
Moj neuro taki sam Uśmiech ja sie balam tego urlopu bo po zeszłorocznym rzut i diagnoza. Ale powiedzial mi ze biore leki i mam korzystac z okazji i wypocząć
Odpowiedz
#43
Justyna podzielam zdanie Twojej lek. Ja wychodzę z założenia że jak ma być rzut to i tak będzie więc.... jedź śmiało
Odpowiedz
#44
Dziękuję Wam bardzo! Macie racje, nie ma co przymarudzać i sie zamartwiać bez sensu. JadęUśmiech
Odpowiedz
#45
Dobra decyzjaUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#46
Powiem wam ze mega dobrze znosze upaly w Bulgarii. Czuje sie o niebo lepiej niz w PL. Tylko jedzenie paskudne! Staram sie cos kombinować czy zjesc na miescie ale dzis dopadł mnie taki bol brzucha ze myslalam ze zemdleje. Ale juz lepiej.
Odpowiedz
#47
Przyjemności wakacyjne, ja w zeszłym roku po urlopie miałam z tydzień biegunkę, przeszło po kiszonej kapuścieOczko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#48
(22-08-2018, 16:32)hela napisał(a): Przyjemności wakacyjne, ja w zeszłym roku po urlopie miałam z tydzień biegunkę, przeszło po kiszonej kapuścieOczko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kiszona kapusta na biegunke? Ja musze uwazac na kiszonki przez zespol jelita drazliwego. Wiec jak mam ochote to sięgam ale w malej ilosci i pozniej moje jelita miko wszystko saja popalic
Odpowiedz
#49
Chyba zakwasiła żołądek, a co za tym idzie do jelit dostało się to co powinno[emoji6] straszą miałam potrzebę zjeść coś kwaśnego[emoji2]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#50
(22-08-2018, 16:19)Anka napisał(a): Powiem wam ze mega dobrze znosze upaly w Bulgarii. Czuje sie o niebo lepiej niz w PL. Tylko jedzenie paskudne! Staram sie cos kombinować czy zjesc na miescie ale dzis dopadł mnie taki bol brzucha ze myslalam ze zemdleje. Ale juz lepiej.

Udanego urlopu Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości