Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szczepienia przeciwko grypie
#11
Jeszcze nie. Jak chciałam receptę to jeszcze nie było szczepionek, teraz pewnie już nie ma.
Odpowiedz
#12
Planowałam się zaszczepić, ale w aptekach nie ma szczepionek. Nawet na listę oczekujących nie udało mi się wpisać........
Odpowiedz
#13
Kurka.
Odpowiedz
#14
Zapytam inaczej. Vaxigrip Tetra czy Influvac Tetra? Czy to ma znacznie?
Odpowiedz
#15
Dostałam receptę na Vaxigrip Tetra. Ale nie ma sensu analizować. W aptekach nie ma żadnych szczepionek.......
Odpowiedz
#16
Piotr, kilka lat temu, zaraz po diagnozie, chciałam się zaszczepić, więc zapytałam moją neurolog z programu, którą szczepionkę wybrać. Ona zadzwoniła do konsultanta w sprawie szczepień i w zaleceniach było, że Vaxigripem. Influvac miał coś w składzie czego nam niby nie wolno/ nie powinno. Ale od tamtej pory 4 lata być może coś się zmieniło.
Odpowiedz
#17
Zaszczepiłem się Influvac Tetra. Nie miałem wyboru. Po wielu tygodniach poszukiwań jedynie tę szczepionkę udało mi się kupić. I tak wymagało to przejechania 70 km do apteki...
Od szczepienia minęły ponad 4 tygodnie. Do dziś nie mam rzutu ani żadnych niepożądanych skutków. Razem ze mną szczepiła się żona chorująca na cukrzycę oraz mama w podeszłym wieku. U moich pań także nie stało się nic złego po szczepieniu. Infekcje też trzymają się od nas na razie z daleka.
Odpowiedz
#18
(27-11-2020, 01:24)Piotr napisał(a): Zaszczepiłem się Influvac Tetra. Nie miałem wyboru. Po wielu tygodniach poszukiwań jedynie tę szczepionkę udało mi się kupić. I tak wymagało to przejechania 70 km do apteki...
Od szczepienia minęły ponad 4 tygodnie. Do dziś nie mam rzutu ani żadnych niepożądanych skutków. Razem ze mną szczepiła się żona chorująca na cukrzycę oraz mama w podeszłym wieku. U moich pań także nie stało się nic złego po szczepieniu. Infekcje też trzymają się od nas na razie z daleka.
Świetna wiadomość
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości