Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prawdopodobnie nowy
#1
Witam wszystkich, moja historia będzie trochę dziwna. Wszystko zaczęło się po powrocie z Tajlandii w kwietniu tego roku.Zaczelo się od cieploty całego ciała bez gorączki i bólu pod rzebrem oraz drapanie w gardle oczywiście pierwsze co to  myśl załapałem coś w Tajlandii i tak się zaczęły wizyty po lekarzach. Po czasie doszły drgania mięśni i mrowienia twarzy we wrześniu spadło mi libido i problem z pecherzem wczoraj byłem u neurologa J Mazura  z centrum terapi sprawdził odruchy wszystko ok wysłuchał mnie i powiedział że raczej to nie sm oczywiście skierowanie dał na rezonans ale ja mam czarne myśli trochę to wszystko może nie spojnie napisałem ale nie jestem wstanie myśleć dodam że wzrok ok równowaga ok wcześniej nic mi się nie działo i teraz jeszcze doszło zmęczenie nóg opinie neurolog ma super nie wiem co myśleć. Wszyscy brna w tą tajlandie że tam coś złapałem
Odpowiedz
#2
Może tak być że przywiozłeś sobie nie chcianą pamiątkę. A o reszcie rozsądzi MRI. Tak dr Mazur jest dobrym lekarzem.

Witaj na forumUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#3
Będę teraz do czasu diagnozay wszystkich zanudzal pytaniami ale czy jest możliwe że mogłem chorować, a o tym nie wiedziałem i teraz wszystko się uaktywniło bo wszystko bardzo szybko postępuje
Odpowiedz
#4
(16-11-2019, 19:10)Tomas 85 napisał(a): Będę teraz do czasu diagnozay wszystkich zanudzal pytaniami ale czy jest możliwe że mogłem chorować, a o tym nie wiedziałem i teraz wszystko się uaktywniło bo wszystko bardzo szybko postępuje

Pytasz o sm?
O to ze nie czules choroby ze cos jest nie tak u nagle bach?
Jak o to pytasz to owszem moglo tak byc
Do mnie dotarlo ze cos sie dzialo jak dostalam diagnoze i poznalam co to sm
A tak to jak mialam objawy jakies to zganialam zawsze na cos
Bylam zmeczona w ciagu dnia i spalam to zganialam ze jestem gruba i brak kondycji
Schudlam sporo wrocila energia wiec myslalam ze zmeczenie wynikalo z nadwagi
Nagle rzut i doagnoza i dowiedzialam sie ze takie zmeczenie w sm to norma
Teraz jestem nadal szczupla efekt jojo mnie nie dopadl ale nadal mam takie okresy ze tylko byl spala i nie mam sily na nic
Czesto jest tak ze mamy jakies objawy i doszukujemy sie ich przyczyn ale nie widzimy w tym SM
Odpowiedz
#5
Raczej siły miałem zawsze czasami spałem po pracy ale 20 min taka drzemka i było ok pozatym nigdy nie miałem żadnych mrowien nic kompletnie w pracy zawsze na najwyższych obrotach
Odpowiedz
#6
(16-11-2019, 19:29)Tomas 85 napisał(a): Raczej siły miałem zawsze czasami spałem po pracy ale 20 min taka drzemka i było ok pozatym nigdy nie miałem żadnych mrowien nic kompletnie w pracy zawsze na najwyższych obrotach

Czekasz na mri
Zobaczysz wynik
Objawow SM jest mnostwo
U kazdego sa inne
Oczywiscie jest tez tak ze kazdy z sm odczuwa takie same objawy ale kazdy w innym stopniu
Moj 1 rzut to tzw paretezje czyli mrowienia i przeczulice brzuch i plecy
A myslalam ze to od kregolsupa
Kiedy masz te mri?
I czego?
Bo nie pamietam czy pisales a teraz ja jak pisze nie wroce do 1 postu
Odpowiedz
#7
Rezonans mam głowy i kręgosłupa odcinka szyjnego z kontrastem oby dwa, kiedy chciałby jak najszybciej ale kiedyś miałem wypadek i w żuchwie mam płytke i czekam na odpis ze szpitala że to płytka tytanowa bo inaczej nikt mi rezonansu nie wykona
Odpowiedz
#8
(16-11-2019, 01:05)Tomas 85 napisał(a): Witam wszystkich, moja historia będzie trochę dziwna. Wszystko zaczęło się po powrocie z Tajlandii w kwietniu tego roku.Zaczelo się od cieploty całego ciała bez gorączki i bólu pod rzebrem oraz drapanie w gardle oczywiście pierwsze co to  myśl załapałem coś w Tajlandii i tak się zaczęły wizyty po lekarzach. Po czasie doszły drgania mięśni i mrowienia twarzy we wrześniu spadło mi libido i problem z pecherzem wczoraj byłem u neurologa J Mazura  z centrum terapi sprawdził odruchy wszystko ok wysłuchał mnie i powiedział że raczej to nie sm oczywiście skierowanie dał na rezonans ale ja mam czarne myśli trochę to wszystko może nie spojnie napisałem ale nie jestem wstanie myśleć dodam że wzrok ok równowaga ok wcześniej nic mi się nie działo i teraz jeszcze doszło zmęczenie nóg opinie neurolog ma super nie wiem co myśleć. Wszyscy brna w tą tajlandie że tam coś złapałem

Nie martw sie na zapas, zrobisz rezonans to wtedy bedzie wiecej wiadomo. Doktor mazur to swietny lekarz,widze sie z nim co miesiac Uśmiech Powodzenia.
Odpowiedz
#9
Jutro się umówiłem na rezonans cudem się udało bo terminy na grudzień nawet prywatnie. Czy możliwe jest Sm może szybko postępować bo nogi to jak z waty trochę chodzę i zmęczone bo raczej wątpię że to co innego będzie no chyba że nie daj Boże SLA. Wszyscy mówią będzie dobrze, musiałem sobie trochę napisać
Odpowiedz
#10
To super, przyspieszy to diagnostykę, a nogi, no cóż, może stres, może jakieś pogorszenie stanu zdrowia po prostu. Umów się z neuro niech obejrzy wyniki i powiedz o tych objawach, a jakbyś miał długo czekać idź na SOR.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości