Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziwne zmeczenie nóg
#1
Czesc i czołem. Biore Rebif od maja tego roku. Ogolnie niewiem czy mi pomaga czy nie a jeszcze dzisiaj uslyszalem ze rebif to sie 10 lat temu podawalo. Od jakiegos czasu zauwazylem ze obie nogi wydaja mi sie jakies slabe. Np schodzac po schodach czuje ze drza mi uda i tak jakby mam w nich uczucie zmeczenia. 9 tyg temu mialem wypadek motocyklowy ale wydaje mi sie ze to nie ma.z tym nic espolnego bo badali mnie od gory do.dolu. zrobie sobie dodatkowo jeszcze rezonans odcinka ledzwiowego bo mam nadzieje ze to jakis ucisk. Mial ktos kiedys taki przypadek przy sm? Mozliwe ze choroba tam szybko postepuje biorac leki?  Ogolnie wszystko bylo dobrze dopoki nie dowiedzialem sie o chorobie. Prosze o pomoc.

Pozdrawiam ciepło
Odpowiedz
#2
Miales wypadek- stres źle wpływa na sm.
Mogły się pojawić się objawy sm
Nie koniecznie to rzut ani oznaka ze lek nie dziala
Krotko bierzesz Rebif, narazie to poczatek leczenia
Zmeczenie, drzenie, mrowienie czy przeczulice to objawy sm
Nie zawsze oznaczaja rzut choroby
Idz do swojego neuro jak cos cie martwi niech cie zbada
Odpowiedz
#3
Koniecznie powiedz neuro żeby Cię zbadał, ja takie słabe nogi miałam przy rzucie, nie byłam w stanie zrobić pięciu przysiadów, a przy wciskaniu sprzęgła w samochodzie drżała mi noga.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#4
(26-09-2019, 06:01)hela napisał(a): Koniecznie powiedz neuro żeby Cię zbadał, ja takie słabe nogi miałam przy rzucie, nie byłam w stanie zrobić pięciu przysiadów, a przy wciskaniu sprzęgła w samochodzie drżała mi noga.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

I podczas badania neurolog zobaczy, że coś nie gra? Ciągle mam słabe nogi...
Odpowiedz
#5
Zobaczy, w badaniu neurologicznym to sprawdza


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#6
(19-10-2019, 13:12)hela napisał(a): Zobaczy, w badaniu neurologicznym to sprawdza


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Czyli rzut jets zawsze widoczny w badaniu neuro?
Odpowiedz
#7
Osłabienie powinien wyłapać
Odpowiedz
#8
No i wszystkie nieprawidłowe odruchy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#9
(19-10-2019, 13:04)kropka1 napisał(a):
(26-09-2019, 06:01)hela napisał(a): Koniecznie powiedz neuro żeby Cię zbadał, ja takie słabe nogi miałam przy rzucie, nie byłam w stanie zrobić pięciu przysiadów, a przy wciskaniu sprzęgła w samochodzie drżała mi noga.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

I podczas badania neurolog zobaczy, że coś nie gra? Ciągle mam słabe nogi...

Mam czasami uczucie ze nogi sa slabsze i ze gorzej sie chodzi oraz dokuczaja mi drętwienia ale podczas badania neurologicznego u mnie bylo wszystko ok i lekarz stwierdził ze to tylko oslavienie chwilowe, chyba każdy z nas takie gorsze dni miewa.  Nie kazde oslabienie musi oznaczać rzut. Wszystkiego dobregoUśmiech
Odpowiedz
#10
Heh,
chyba i mnie dopadły osłabione nogi. Chodzę raczej normalnie, prowadzę samochód również. Nic mi nie drży w trakcie. Jednak schodzenie po schodach to już pewien problem, a raczej obawa. Schodząc drżą mi nogi i czuję, że są słabsze. Do tego stopnia, że obawiam się momentami upadku.
Długo u Was trwało osłabienie nóg?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości