Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pogoda czy rzut
#11
hej ja też sie zle czuję w taka pogodę. Dlatego tu trafilam. Gorzej widze kreci mi sie w głowie i tez zastanawiam sie czy to nie rzut.
Odpowiedz
#12
Aga3 na spokojnie. Mnie od jakiegos czasu przy zmianach pogody boli mega glowa ale tak ze mam ochote sie pi**ac nia w sciane.
Do tego zmeczenie, tylko bym spala i chodze jak pijana.
Na dodatek musze chyba zbadac wzrok bo podejrzewam ze mi sie wada poglebila. Albo to po prostu jakies smowe psikusy.
Malo snu, stres daje tez u mnie o sm znac.
Mi tez sie kreci w glowie.
Ja obstawiam pogode,
Odpowiedz
#13
A i ja mam podobnie. Rano wstaje, wydaje sie że jest wszystko oki, po czym z każdą godziną słabnę. A ja jeszcze jestem "pod wplywem" solumedrolu. Wiec pewnie i ta kwestia nie jest obojętna. Ale większe zmiany pogody i ciśnienia atmosferycznego mocno wpływają na moje samopoczucie.
Odpowiedz
#14
(01-05-2019, 07:17)Anka napisał(a): Aga3 na spokojnie. Mnie od jakiegos czasu przy zmianach pogody boli mega glowa ale tak ze mam ochote sie pi**ac nia w sciane.
Do tego zmeczenie, tylko bym spala i chodze jak pijana.
Na dodatek musze chyba zbadac wzrok bo podejrzewam ze mi sie wada poglebila. Albo to po prostu jakies smowe psikusy.
Malo snu, stres daje tez u mnie o sm znac.
Mi tez sie kreci w glowie.
Ja obstawiam pogode,

Daj proszę znać jak zbadasz wzrok. Ja w styczniu trafiłem do okulisty bo też miałem takie wrażenie. I okazało się, że faktycznie. Niestety okulista powiedział mi (wie, że mam sm), że nie jest w stanie skorygować w pełni mojej wady optycznie, bo przekłamanie mam gdzieś w środku głowy ;-(
Odpowiedz
#15
U mnie dziś kolejna dawka " oblicza SM-owego " . Wczoraj słaba a dziś jakieś drętwienia twarzy i dłoni  Smutny. Słońce świeci a tu taka jazda pod górę, mam dość ! Smutny
Odpowiedz
#16
U mnie dziś ciut lepiej, wzrok troszkę lepiej.
Odpowiedz
#17
(01-05-2019, 10:46)Łucja napisał(a): U mnie dziś kolejna dawka " oblicza SM-owego " . Wczoraj słaba a dziś jakieś drętwienia twarzy i dłoni  Smutny. Słońce świeci a tu taka jazda pod górę, mam dość ! Smutny

Chciałem Ci napisać, żebyś się nie przejmowała ale to chyba nie byłoby najszczęśliwsze określenie. Zamiast tego powiem tak. Weź dobrą książkę i włącz fajną muzykę. Będzie lepiej ;-D
Mi dzisiaj głowa nie chce poprawnie pracować bo ciągle się łapię na tym, że coś co umiałem obecnie mi umyka. Więc olałem to i wziąłem się za czytanie. I już.
Odpowiedz
#18
I byłem u neurologa dziś. Stwierdził, że lekki niedowład w prawym oku ale skoro nie ma zaburzeń widzenia to wystarczy odpocząć i powinno przejść ahh wizja solu już mnie dręczyła przez weekend.
Odpowiedz
#19
(06-05-2019, 13:43)MadMax napisał(a): I byłem u neurologa dziś. Stwierdził, że lekki niedowład w prawym oku ale skoro nie ma zaburzeń widzenia to wystarczy odpocząć i powinno przejść ahh wizja solu już mnie dręczyła przez weekend.

Dlatego ja jak czuje „ oczy” to ide wczesniej spac, staram sie wyciszyc itp i mija.
Dobrze ze obylo sie bez sterydow
Odpowiedz
#20
(01-05-2019, 21:25)fruu napisał(a):
(01-05-2019, 10:46)Łucja napisał(a): U mnie dziś kolejna dawka " oblicza SM-owego " . Wczoraj słaba a dziś jakieś drętwienia twarzy i dłoni  Smutny. Słońce świeci a tu taka jazda pod górę, mam dość ! Smutny

Chciałem Ci napisać, żebyś się nie przejmowała ale to chyba nie byłoby najszczęśliwsze określenie. Zamiast tego powiem tak. Weź dobrą książkę i włącz fajną muzykę. Będzie lepiej ;-D
Mi dzisiaj głowa nie chce poprawnie pracować bo ciągle się łapię na tym, że coś co umiałem obecnie mi umyka. Więc olałem to i wziąłem się za czytanie. I już.

Mówisz że będzie lepiej ? ... narazie to z dnia na dzień jest gorzej. Nie wiem jak dotrwam do wizyty a ona dopiero za 2 tyg,  Huh , ale dzięki za dobre słowo  Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości