Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SM w filmach
#21
(22-08-2018, 18:26)Natasza napisał(a):
(22-08-2018, 17:05)Akinom napisał(a): Zwłaszcza ta śmierć z powodu choroby. Na SM się nie umiera.

Z ciekawości sprawdziłam jak umarła ta kobieta grana przez Segdę - nie przez SM a w wypadku samochodowym

A to coś nie pamiętam ale dawno to było. Pamiętam tylko jak przedstawiali że córka miała ciężko bo matka chorowała
Odpowiedz
#22
To było na początku serialu. Bardzo dawno :-)
Odpowiedz
#23
Ja już chyba mam problemy z pamięcią bo już coraz częściej się na tym łapię Oczko
A tak nawiązując to ktoś z Waszych znajomych albo rodziny też choruje?
Odpowiedz
#24
Aaa i kiedyś oglądałam coś na Polsacie, chyba Pielęgniarki. Tam łaska dowiedziała się że jest chora i chciała eutanazji. To to tak jakoś,, przelotem" widzialam.

Agica ja już kiedyś gdzieś pisałam, że jestem jak rybka Dori. Mam problem z pamięcią krotkotrwala :-)
Odpowiedz
#25
Łał to masakra
Odpowiedz
#26
Masakra, tym bardziej, że z tego co kojarzę to była na początku drogi.
Odpowiedz
#27
(22-08-2018, 19:29)agica napisał(a): Ja już chyba mam problemy z pamięcią bo już coraz częściej się na tym łapię Oczko
A tak nawiązując to ktoś z Waszych znajomych albo rodziny też choruje?

Nie , choc nie znam ojca biologicznego. Ze strony mamy nie.
Odpowiedz
#28
Ja mam 3 znajomych i kuzynkę taty chorych
Odpowiedz
#29
W sumie to znam tylko dziewczynę, z którą leżała w szpitalu, ale nie mam z nią kontaktu.
Odpowiedz
#30
No ja nie mam kontaktu z dziewczyną która była ze mną w pokoju, wymieniłyśmy się tylko nr. Ale jak co miesiąc odbieram leki w szpitalu od 7-19 to zawsze jest kolejka Smutny
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości