Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dieta w SM
#81
(20-04-2020, 21:08)Jakimtam44 napisał(a): Cześć, ja jestem bardzo początkującą forumiczką i z tego co piszecie, to warto jeść ryby i siemię lniane a raczej olej lniany. Zastanawiam się czy jedzenie mięsa ma tak duże znaczenie. Ja nie jem mięsa z wyboru ale jem ryby i nabiał. Czy to zapewni substancje odżywcze ?
Jak najbardziej   Uśmiech
Odpowiedz
#82
Nie jem mięsa od 15-tego roku życia, nic mi się nie dzieje, lekarze nie widzą w tym problemu.
Odpowiedz
#83
ja staram się jeść więcej orzechów i produktów fermentowanych (kefir, kiszonki, jogurt naturalny). Polubiłam też masło orzechowe (ma dużo witamin z grupy B). Dodaję łyżeczkę do owsianki, koktajlu owocowego, czasem nawet tak zjem Uśmiech
Odpowiedz
#84
Ja jestem weganką (z powodów etycznych) i czuję się świetnie :-) Suplementuję witaminę B12, jesienią i zimą też D3, i tyle.
Odpowiedz
#85
Cześć znacie jakiś catering żywieniowy dieta pudełkowa dedykowana SM?
Odpowiedz
#86
Dedykowany SM nie, ale są firmy, które mają diety przeciwzapalne i wegańskie, więc też mocno pod SM. Trzeba po prostu poszukać. Warto jest zastanowić się nad firmą, która oferuje możliwość wybrania diety pudełkowej z wyborem menu. Dzięki temu możesz dobrać odpowiednie posiłki pod siebie:
https://hfood.pl/

Opcję taką oferuje hfood, dodatkowo działają w wielu miastach.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości