Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Solumedrol
Ja pierwsze razy po solu też spałem jak zabity. Zasypiałem nawet pod kroplówką. A ostatnio (w grudniu) coś mi się odmieniło i nie mogłem zmrużyć oka. Nawet tabletki nasenne słabo działały i spałem w porywach po 2-3 godziny na dobę jeszcze kilka dni po kroplówkach.
Odpowiedz
Wczoraj miałam pierwszy wlew. Połowa zleciała i pojawił się metaliczny posmak w ustach i problem ze snem Smutny usnęłam przed 1 a pobudka już o 5.

Nigdy nie miałam problemów z cukrem. Tutaj pielęgniarka mówiła, że dostały zlecenie żeby cukier badać mi 3 razy dziennie. No i dzisiaj na czczo wyszło 127, wczoraj pod wieczór 128.

I nam nadzieję, że nie będę musiała być tutaj 5 dni.

Przynajmniej odśwież sobie informacje które są na forum Oczko
Odpowiedz
(27-08-2020, 00:05)klaudia26 napisał(a): Ja zawsze przy solu dodawałam ipp i brałam je jeszcze przez jakiś czas w domu. Chyba 2 tygodnie. Mi lekarz mówił że to osłonowo na żołądek przy sterydach.


Cześć. Mam pytanie. Jestem tydzień po solu 8.12 mialam 5 wlew.. wczoraj zaczęło mnie zsypywać na twarzy a dzis wyglądam jak bym miała znów 14 lat.. masz jakiś sposób na tradzik? Ile to mniej więcej u Ciebie się utrzymuje? Bo nie wiem czy mam z tym iść do lekarza czy czekać grzecznie? 

Dodam ze wcześniej pojawiły mi się krostki na karku, skroniach i szyi, ale było ich tak mało ze nie zwróciłam większej uwagi. Dzis jest koszmar.. 
Dzięki i zdrówka życzę  Uśmiech 
Odpowiedz
(17-12-2021, 00:35)Joka napisał(a):
Cześć. Mam pytanie. Jestem tydzień po solu 8.12 mialam 5 wlew.. wczoraj zaczęło mnie zsypywać na twarzy a dzis wyglądam jak bym miała znów 14 lat.. masz jakiś sposób na tradzik? Ile to mniej więcej u Ciebie się utrzymuje? Bo nie wiem czy mam z tym iść do lekarza czy czekać grzecznie? 

Dodam ze wcześniej pojawiły mi się krostki na karku, skroniach i szyi, ale było ich tak mało ze nie zwróciłam większej uwagi. Dzis jest koszmar.. 
Dzięki i zdrówka życzę  Uśmiech 

Witaj Joka!
Znowu możesz poczuć się jak nastolatkaOczko
A tak na poważnie, też tak niekiedy miałam po solumedrolu. Szczególnie przy pierwszym/drugim pobycie w szpitalu. Wysypywało mnie już w szpitalu. Pryszcz na pryszczu, zaognione jak nie wiem co. Po jakimś czasie mijało. Bez śladu. Trudno mi teraz powiedzieć ile to trwało..
Odpowiedz
(17-12-2021, 10:49)Olaa napisał(a):
(17-12-2021, 00:35)Joka napisał(a):
Cześć. Mam pytanie. Jestem tydzień po solu 8.12 mialam 5 wlew.. wczoraj zaczęło mnie zsypywać na twarzy a dzis wyglądam jak bym miała znów 14 lat.. masz jakiś sposób na tradzik? Ile to mniej więcej u Ciebie się utrzymuje? Bo nie wiem czy mam z tym iść do lekarza czy czekać grzecznie? 

Dodam ze wcześniej pojawiły mi się krostki na karku, skroniach i szyi, ale było ich tak mało ze nie zwróciłam większej uwagi. Dzis jest koszmar.. 
Dzięki i zdrówka życzę  Uśmiech 

Witaj Joka!
Znowu możesz poczuć się jak nastolatkaOczko
A tak na poważnie, też tak niekiedy miałam po solumedrolu. Szczególnie przy pierwszym/drugim pobycie w szpitalu. Wysypywało mnie już w szpitalu. Pryszcz na pryszczu, zaognione jak nie wiem co. Po jakimś czasie mijało. Bez śladu. Trudno mi teraz powiedzieć ile to trwało..
Cześć. Dzięki za odpowiedź!
 Ja wczoraj użyłam toniku z kwasem na twarz, do tego serum rozjaśniające przebarwienia. Piekło jak diabli, ale jest trochę lepiej.. wybiorę się dzis do apteki to jeszcze coś może doradza. 
co do bycia nastolatką, taaaa człowiek nie doceniał ze jego największe zmartwienie to pryszcze..  Uśmiech
Odpowiedz
Mam sposób na trądzik po Solu, ale to może na PW Uśmiech
~ Warto czasem złapać bliznę od życia, by unieść ręce wraz z ostatnim gwizdkiem.
Odpowiedz
Część,

We wtorek przyjęłam 5 kroplówkę Solumedrolu. Do piątku było w miarę ok. Natomiast od soboty: brak sił, osłabienie nóg, wzrost spastyczności. Na chwilę obecną czuje się gorzej niż przed szpitalem. Czy mam panikować, czy to może być chwilowe samopoczucie po Solumedrolu?
Odpowiedz
(22-05-2023, 11:58)magic1623 napisał(a): Część,

We wtorek przyjęłam 5 kroplówkę Solumedrolu. Do piątku było w miarę ok. Natomiast od soboty: brak sił, osłabienie nóg, wzrost spastyczności. Na chwilę obecną czuje się gorzej niż przed szpitalem. Czy mam panikować, czy to może być chwilowe samopoczucie po Solumedrolu?
Cześć, 
Najlepiej zadzwoń do pielęgniarki i zapytaj. Ja ogólnie bo solu początkowo czułam się dobrze, potem zaliczałam właśnie dół energetyczny. Ogólne zmęczenie i osłabienie w moim przypadku jest normalne. Najgorzej było jak przez 3 miesiące pod rząd miałam podawany sol i w 4 miesiącu odczułam tego skutki. Ale odbyło się bez rzutów. A tamte co miałam się całkowicie wycofały.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości