Forum Chorych na stwardnienie rozsiane
Wsparcie dla Moniki - przekazujemny pozytywne fluidy :) - Wersja do druku

+- Forum Chorych na stwardnienie rozsiane (https://www.stwardnienierozsiane.info/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://www.stwardnienierozsiane.info/forum/forum-8.html)
+--- Dział: Wszystkie tematy, które nie pasują do innych działów (https://www.stwardnienierozsiane.info/forum/forum-53.html)
+--- Wątek: Wsparcie dla Moniki - przekazujemny pozytywne fluidy :) (/thread-874.html)

Strony: 1 2


Wsparcie dla Moniki - przekazujemny pozytywne fluidy :) - Joanna - 20-11-2017

Słuchajcie, Monika - Nasza założycielka forum jest teraz w szpitalu. Ma rzut - pozagalkowe zapalenie nerwu wzrokowego, bardzo nie lubi szpitali, staram się wspierać Ja na duchu ale myślę, że będzie jej miło jak Wszyscy razem przekażemy jej dobre fluidy : )
Wiec zacznę pierwsza.
Monika wiem, że jesteś silna, nie straszne Ci maratony to i szpital będzie niestraszny Oczko Z Twoim pozytywnym nastawieniem szybko wrócisz do zdrowia i tego Ci z całego serca życzę :Uśmiech

Ps. Mam nadzieje, ze nie będziesz na mnie zła o ta akcje Oczko


Wsparcie dla Moniki - przekazujemny pozytywne fluidy - hela - 20-11-2017

Cześć MonikaUśmiech trzymaj się ciepłoUśmiech ja też nie lubię szpitali, ale postawią Cię na nogi a potem będzie tylko lepiejUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Wsparcie dla Moniki - przekazujemny pozytywne fluidy :) - Natalia99 - 20-11-2017

Witaj  Uśmiech trzymam kciuki żebyś szybko stamtąd wyszła w dobrym stanie   Duży uśmiech jesteśmy z Tobą!


RE: Wsparcie dla Moniki - przekazujemny pozytywne fluidy :) - sloneczko25 - 20-11-2017

Uciekł mi post ale ja również przesyłam pozytywne fluidy.
Szybko Cię kochana postawią na nogi i nim się obejrzysz będziesz w domu Oczko


RE: Wsparcie dla Moniki - przekazujemny pozytywne fluidy :) - mufa - 21-11-2017

Monika zaraz do nas wrócisz. Będzie dobrze trzymaj się tam


RE: Wsparcie dla Moniki - przekazujemny pozytywne fluidy :) - Monika - 21-11-2017

Ha, ha... a to mnie zaskoczyłaś. Jesteś nieziemska, Asiu! Uśmiech Jak zwykle!  Dziękuję serdecznie wszystkim! Uśmiech Chyba już przywykłam do szpitali, bo tym razem nawet przyjemnie Oczko A momentami jest też zabawnie. Np. Okazało się, że na oddziale zabrakło dla mnie.... poduszki. Duży uśmiech

PS Na razie tylko 10 km, nie maratony Uśmiech


RE: Wsparcie dla Moniki - przekazujemny pozytywne fluidy :) - Bubka - 21-11-2017

Ja również się dołączam. Mi zostalo jeszcze pół kroplowki i uciekam. Dasz radę. Trzymam kciuki


RE: Wsparcie dla Moniki - przekazujemny pozytywne fluidy :) - Joanna - 21-11-2017

(21-11-2017, 11:03)Bubka napisał(a): Ja również się dołączam.  Mi zostalo jeszcze pół kroplowki i uciekam. Dasz radę.  Trzymam kciuki

Również życzę szybkiego powrotu do zdrowia Uśmiech i wysyłam same dobre fluidy Uśmiech


RE: Wsparcie dla Moniki - przekazujemny pozytywne fluidy :) - Joanna - 21-11-2017

(21-11-2017, 08:56)Monika napisał(a): Ha, ha... a to mnie zaskoczyłaś. Jesteś nieziemska, Asiu! Uśmiech Jak zwykle!  Dziękuję serdecznie wszystkim! Uśmiech Chyba już przywykłam do szpitali, bo tym razem nawet przyjemnie Oczko A momentami jest też zabawnie. Np. Okazało się, że na oddziale zabrakło dla mnie.... poduszki. Duży uśmiech

PS Na razie tylko 10 km, nie maratony Uśmiech

Oj nie bądź taka skromna Oczko trzymaj się Uśmiech


RE: Wsparcie dla Moniki - przekazujemny pozytywne fluidy :) - Blanka - 21-11-2017

Pozdrowionka☺przywieść Ci poduszkę??