Forum Chorych na stwardnienie rozsiane
Tecfidera - Wersja do druku

+- Forum Chorych na stwardnienie rozsiane (https://www.stwardnienierozsiane.info/forum)
+-- Dział: Leczenie (https://www.stwardnienierozsiane.info/forum/forum-10.html)
+--- Dział: Leki, programy lekowe, leczenie w Polsce i innych krajach (https://www.stwardnienierozsiane.info/forum/forum-11.html)
+--- Wątek: Tecfidera (/thread-258.html)



RE: Tecfidera - sloneczko25 - 25-02-2017

Powodzenia machu91 Uśmiech

A mnie właśnie owe pieczenie i wysypka obudziły Oczko u mnie chyba przede wszystkim na to wpływa stres Smutny czyi jutro na pogrzebie na bank zrobie się buraczana i wszyscy będą mieli okazję zobaczyć to Smutny
Wiem, że powinniśmy się do tego przyzwyczaić ale te spojrzenia Smutny
Najśmieszniej wyglądałam w mrozie - bo wtedy nie zrobiła się czerwona cała twarz, tylko policzki zostały blade ;-)


RE: Tecfidera - Yazon - 25-02-2017

(25-02-2017, 05:12)sloneczko25 napisał(a): Powodzenia machu91 Uśmiech

A mnie właśnie owe pieczenie i wysypka obudziły Oczko u mnie chyba przede wszystkim na to wpływa stres Smutny czyi jutro na pogrzebie na bank zrobie się buraczana i wszyscy będą mieli okazję zobaczyć to Smutny
Wiem, że powinniśmy się do tego przyzwyczaić ale te spojrzenia Smutny
Najśmieszniej wyglądałam w mrozie - bo wtedy nie zrobiła się czerwona cała twarz, tylko policzki zostały blade ;-)
Witam Cie Słoneczko25!
Na wstępie chciał bym Ci złożyć wyrazy współczucia z powodu trudnego okresu jaki teraz przechodzisz!!
Wywnioskowałem to z Twoich wypowiedzi! Ale pamiętaj że po złych chwilach przychodzi czas Radości tak jak po burzy jest zawsze Słońce!
Pamiętaj myśl zawsze o Sobie(tzw. zdrowy Egoizm!). I staraj się odganiać negatywne myśli!! Nie jest to łatwe, wiem, ale postaraj się! Stres jest b. złym czynnikiem dla nas!!!
Nie przejmuj się też "flaszem" ludzie jeśli nawet to zauważają to nie poświęcają temu aż tyle uwagi jak nam się wydaje!
 Każdy ma swoje problemy dnia codziennego, a nasze zaczerwienienie nie jest newsem dnia, no może chwili jeśli już!!!
Pozdrawiam  i życzę Siły!


RE: Tecfidera - Doro - 25-02-2017

Tak jak obiecałam, daję znać jak się miewam po kolejnych tabletkach Tec. Jak na razie, tylko po tej pierwszej byłam "wysypana na buraka". Po kolejnych 3 nie wydarzyło się nic, kompletnie. Nawet drobnych sensacji żołądkowych!
I niech tak zostanie Duży uśmiech

Machu91, mufa dziękuję za wsparcie! Jak widzicie, zadziałało Duży uśmiech


RE: Tecfidera - mufa - 26-02-2017

I oby tak dalej


RE: Tecfidera - sloneczko25 - 27-02-2017

Doro i teg też Ci życzę. Oby tobyły ostatnie dodatki do leczenia.
Yazon bardzo dziękuję za te słowa. Wiem, że maszrację ale aktualnie mam takie chwile zwątpienia, że trudno ujrzeć koniec burzy Smutny Zwłaszcza, że dziś była z mężem. Totalnie nic mi się nie chce robić w domu Smutny tłumaczę to brakiem siły ale wiem, że gdybym tylko chęci znalazła to bym i siły znalazła ale wymówka jest (nie mam siły) ;-(
Pozdrwiam.


RE: Tecfidera - Yazon - 27-02-2017

(27-02-2017, 02:21)sloneczko25 napisał(a): Doro i teg też Ci życzę. Oby tobyły ostatnie dodatki do leczenia.
Yazon bardzo dziękuję za te słowa. Wiem, że maszrację ale aktualnie mam takie chwile zwątpienia, że trudno ujrzeć koniec burzy Smutny Zwłaszcza, że dziś była z mężem. Totalnie nic mi się nie chce robić w domu Smutny tłumaczę to brakiem siły ale wiem, że gdybym tylko chęci znalazła to bym i siły znalazła ale wymówka jest (nie mam siły) ;-(
Pozdrwiam.
Nie chciałbym krakać ale mogą to być początki depresji i sama sobie z tym możesz nie poradzić?!?!
Warto byłoby zasięgnąć rady specjalisty!?!
Pozdrawiam i Dużo Siły!


RE: Tecfidera - hela - 27-02-2017

(23-11-2016, 19:44)dominika02 napisał(a): Czy ktoś orientuje się gdzie w Polsce tabletki są dostępne dla osób nowo zdiagnozowanych? W Poznaniu niestety nie. Jestem nowo zdiagnozowaną osobą i bardzo mi zależy żeby były to właśnie tabletki.

w Katowicach, centrum terapii SM

(23-11-2016, 19:44)dominika02 napisał(a): Czy ktoś orientuje się gdzie w Polsce tabletki są dostępne dla osób nowo zdiagnozowanych? W Poznaniu niestety nie. Jestem nowo zdiagnozowaną osobą i bardzo mi zależy żeby były to właśnie tabletki.

w Katowicach, centrum terapii SM


RE: Tecfidera - machu91 - 27-02-2017

(27-02-2017, 20:24)hela napisał(a):
(23-11-2016, 19:44)dominika02 napisał(a): Czy ktoś orientuje się gdzie w Polsce tabletki są dostępne dla osób nowo zdiagnozowanych? W Poznaniu niestety nie. Jestem nowo zdiagnozowaną osobą i bardzo mi zależy żeby były to właśnie tabletki.

w Katowicach, centrum terapii SM

(23-11-2016, 19:44)dominika02 napisał(a): Czy ktoś orientuje się gdzie w Polsce tabletki są dostępne dla osób nowo zdiagnozowanych? W Poznaniu niestety nie. Jestem nowo zdiagnozowaną osobą i bardzo mi zależy żeby były to właśnie tabletki.

w Katowicach, centrum terapii SM


Witaj.Dziwne ,jestem w programie lekowym od pazdziernika w Poznaniu w klinice na Przybyszewskiego i większego problemu nie było z dostaniem się. Wiem ,że również funkcjonuje program w szpitalu na Szwajcarskiej. Pozdro



RE: Tecfidera - Yazon - 28-02-2017

Hej Machu i Helcia!
Czytajcie cały post na który odpowiadacie!
Bo ten który komentujecie to chyba z rozpędu Duży uśmiech
Spójrzcie na datę Listopad 2016 Wykrzyknik Duży uśmiech  Język
Pozdrówka!


RE: Tecfidera - hela - 28-02-2017

(28-02-2017, 00:07)Yazon napisał(a): Hej Machu i Helcia!
Czytajcie cały post na który odpowiadacie!
Bo ten który komentujecie to chyba z rozpędu Duży uśmiech
Spójrzcie na datę Listopad 2016 Wykrzyknik Duży uśmiech  Język
Pozdrówka!

fakt, chyba z rozpęduUśmiech