Forum Chorych na stwardnienie rozsiane
Tecfidera - Wersja do druku

+- Forum Chorych na stwardnienie rozsiane (https://www.stwardnienierozsiane.info/forum)
+-- Dział: Leczenie (https://www.stwardnienierozsiane.info/forum/forum-10.html)
+--- Dział: Leki, programy lekowe, leczenie w Polsce i innych krajach (https://www.stwardnienierozsiane.info/forum/forum-11.html)
+--- Wątek: Tecfidera (/thread-258.html)



RE: Tecfidera - magdasch - 04-07-2019

Super ja wchodząc do programu miałam robiony rezonans głowy dużo zmian w tym dwie były aktywne ciekawe jak będzie w maju za rok i kiedy leki zaczną działać


RE: Tecfidera - kamil - 04-07-2019

(04-07-2019, 14:17)hela napisał(a): Drugi rok zaliczony na plusUśmiech żadnych nowych zmian, nic aktywnego, edss 3, tak jak byłoUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Cieszę się z dobrych wyników. Mogę z ciekawości zapytać dlaczego edss 3? I takie od samego początku?


RE: Tecfidera - speculum - 04-07-2019

(04-07-2019, 21:14)hela napisał(a): Tak dokładnie, głowa, rezonans 3T, człowiek się w nim czuje jakby mu ktoś siedział na klatce piersiowej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

O, czemu? Ja nie zauważyłam różnicy.  Zdezorientowany


Tecfidera - hela - 05-07-2019

Ja za pierwszym razem też nie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Tecfidera - Akinom - 05-07-2019

Mi raz zrobili kontrolnie odcinek szyjny, ale to jak się pani doktor głupio zrobiło po poczytania mojej dokumentacji ;-). Wcześniej wysyłała mnie do psychologa, bo to na pewno przez jakąś depresję nie mogę chodzić. Już gdzieś to kiedyś opisywałam;-)


RE: Tecfidera - magdasch - 10-07-2019

Jak myślicie po jakim czasie się organizm przyzwyczai do leków ? I macie jakieś rady z jakim jedzeniem nie łączyć leków ? Bo u mnie już było dobrze a od dwóch dni mega zaczerwienienie skory i swędzenie dawno już tego nie miałam oraz ból tak jakby żołądka i nie wiem od czego to zależy. Jakieś rady ???


RE: Tecfidera - Miriam - 10-07-2019

Właśnie odebrałam wyniki po dwóch latach Tecfidery - brak nowych zmian, obrzęk wokół starych zmniejszył się. Rzutów, poza lekkim PZNW, przez te dwa lata brak. EDSS 1.5 - bez zmian Duży uśmiech


RE: Tecfidera - Anka - 10-07-2019

(10-07-2019, 15:17)I Miriam napisał(a): Właśnie odebrałam wyniki po dwóch latach Tecfidery - brak nowych zmian, obrzęk wokół starych zmniejszył się. Rzutów, poza lekkim PZNW, przez te dwa lata brak. EDSS 1.5 - bez zmian Duży uśmiech

Super!


RE: Tecfidera - agica - 10-07-2019

(10-07-2019, 15:17)Miriam napisał(a): Właśnie odebrałam wyniki po dwóch latach Tecfidery - brak nowych zmian, obrzęk wokół starych zmniejszył się. Rzutów, poza lekkim PZNW, przez te dwa lata brak. EDSS 1.5 - bez zmian Duży uśmiech

Super Uśmiech


Tecfidera - hela - 10-07-2019

(10-07-2019, 15:17)Miriam napisał(a): Właśnie odebrałam wyniki po dwóch latach Tecfidery - brak nowych zmian, obrzęk wokół starych zmniejszył się. Rzutów, poza lekkim PZNW, przez te dwa lata brak. EDSS 1.5 - bez zmian Duży uśmiech


Oby tak dalejUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

(10-07-2019, 13:59)magdasch napisał(a): Jak myślicie po jakim czasie się organizm przyzwyczai do leków ? I macie jakieś rady z jakim jedzeniem nie łączyć leków ? Bo u mnie już było dobrze a od dwóch dni mega zaczerwienienie skory i swędzenie dawno już tego nie miałam oraz ból tak jakby żołądka i nie wiem od czego to zależy. Jakieś rady ???


Trzeba jeść regularnie przede wszystkim, ja w sumie jem wszystko, mięsa nie jem, ale to jeszcze przed diagnozą nie jadłam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk