Forum Chorych na stwardnienie rozsiane
Tecfidera - Wersja do druku

+- Forum Chorych na stwardnienie rozsiane (https://www.stwardnienierozsiane.info/forum)
+-- Dział: Leczenie (https://www.stwardnienierozsiane.info/forum/forum-10.html)
+--- Dział: Leki, programy lekowe, leczenie w Polsce i innych krajach (https://www.stwardnienierozsiane.info/forum/forum-11.html)
+--- Wątek: Tecfidera (/thread-258.html)



Tecfidera - hela - 17-06-2019

Justyna wątek jest o tecOczko Super że wszystko dobrze i tec działa, oby tak dalejUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Tecfidera - kerkia - 17-06-2019

(17-06-2019, 21:26)JustynaS napisał(a): Zmienię temat, wybaczcie (magdasch, nigdy nie miałam zawrotów głowy, nie pomogę). Byłam dziś na wizycie po rocznej kuracji Tecfiderą. Zero nowych zmian, Zero aktywnych zmian, badanie neurologiczne w normie. Jezu, chyba nigdy mi tak nie ulżyło... A mówią, żeby się nie stresowaćOczko

To super, tak trzymać!!!


RE: Tecfidera - magdasch - 17-06-2019

Nie masz za co przepraszać ja mam nadzieje ze za rok tez napisze to co Ty dzisiaj i tez będę taka szczęśliwa ??


RE: Tecfidera - speculum - 18-06-2019

(17-06-2019, 21:26)JustynaS napisał(a): Zmienię temat, wybaczcie (magdasch, nigdy nie miałam zawrotów głowy, nie pomogę). Byłam dziś na wizycie po rocznej kuracji Tecfiderą. Zero nowych zmian, Zero aktywnych zmian, badanie neurologiczne w normie. Jezu, chyba nigdy mi tak nie ulżyło... A mówią, żeby się nie stresowaćOczko

Serce Serce Serce


RE: Tecfidera - fratalia - 25-06-2019

A ja tak dodam dla podtrzymania dobrej atmosfery - jestesmy pod koniec drugiego opakowania - zero skutkow ubocznych Uśmiech We wrzesniu rezonans i spotkanie z lekarzem. Milych wakacji wszystkim!


RE: Tecfidera - magdasch - 25-06-2019

Ja jestem po miesięcznej kuracji dzisiaj odebrałam leki na następny miesiąc, mam zawroty i lewa strona słabsza nie wiem czy mi to minie czy nie ale jestem dobrej musli skoro wszyscy tutaj są zadowoleni i maja poprawę ?


RE: Tecfidera - fratalia - 25-06-2019

(25-06-2019, 11:00)magdasch napisał(a): Ja jestem po miesięcznej kuracji dzisiaj odebrałam leki na następny miesiąc, mam zawroty i lewa strona słabsza nie wiem czy mi to minie czy nie ale jestem dobrej musli skoro wszyscy tutaj są zadowoleni i maja poprawę ?

A mialas takie symptomy wczesniej, przed przyjmowaniem leku?


RE: Tecfidera - agica - 25-06-2019

(25-06-2019, 11:00)magdasch napisał(a): Ja jestem po miesięcznej kuracji dzisiaj odebrałam leki na następny miesiąc, mam zawroty i lewa strona słabsza nie wiem czy mi to minie czy nie ale jestem dobrej musli skoro wszyscy tutaj są zadowoleni i maja poprawę ?

Zadowoleni to głównie po pół roku leczenia  Smutny cierpliwości, mam nadzieję, że to tylko pogorszenie od pogody. Odpoczynek, nie nagrzewanie i jakieś piwo bezalkoholowe, zawsze trochę ulży. No i noo stress


RE: Tecfidera - magdasch - 25-06-2019

Po porodzie zaczęły się zawroty byłam 3 dni na solu potem zaczęłam brać tec jestem miesiąc prawie po i zawroty sa w sumie raz są raz nie oczy tez raz mnie straszą a raz nie słabe nogi ręce może z upałów bo ich nie nawidze mam nadzieje ze minie i faktycznie pewnie Noo stres by pomógł ale czasem nie umiem...


RE: Tecfidera - agica - 25-06-2019

(25-06-2019, 18:09)magdasch napisał(a): Po porodzie zaczęły się zawroty byłam 3 dni na solu potem zaczęłam brać tec jestem miesiąc prawie po i zawroty sa w sumie raz są raz nie oczy tez raz mnie straszą a raz nie słabe nogi ręce może z upałów bo ich nie nawidze mam nadzieje ze minie i faktycznie pewnie Noo stres by pomógł ale czasem nie umiem...

Doskonale Cię rozumiem, w dzisiejszych czasach to ciężko się nie stresować, ale my musimy szczególnie na siebie uważać. Ja też rzadko radzę sobie ze stresem, jak czuję, że nie dam rady, to biorę jakieś leki uspokajające, często na receptę. A żeby się lepiej zrelaksować i wypocząć to chłód w domu i chmiel w płynie