Forum Chorych na stwardnienie rozsiane
Tecfidera - Wersja do druku

+- Forum Chorych na stwardnienie rozsiane (https://www.stwardnienierozsiane.info/forum)
+-- Dział: Leczenie (https://www.stwardnienierozsiane.info/forum/forum-10.html)
+--- Dział: Leki, programy lekowe, leczenie w Polsce i innych krajach (https://www.stwardnienierozsiane.info/forum/forum-11.html)
+--- Wątek: Tecfidera (/thread-258.html)



RE: Tecfidera - Akinom - 01-06-2019

Speculum, będzie dobrze. Musi.


RE: Tecfidera - speculum - 01-06-2019

(01-06-2019, 19:35)Akinom napisał(a): Speculum, będzie dobrze. Musi.

Nie pozostaje nic innego, jak zacisnąć żeby i przeczekać. Wszystko w imię mózgu i rdzenia  Duży uśmiech


RE: Tecfidera - baryla1969 - 02-06-2019

Ostatnio bylem w aptece i tak z ciekawości pogadałem z kobitkamii tam. I dałem im do myślenia co na taki bół żołądka i bebechów po tabletce. No to wymyśliły żeby sobie wypróbować Gastrotuss. takie coś jak zawsze na refluks itp w saszetkach. No to na spróbowanie wziąłem jedną. Leżała pare dni aż dopadło mnie ściskanie żołądka. No to se myślę, czaas wypróbować. Wypiłem ten syropek z saszetki, nawet dobry w smaku. Efekt - kilka minut i bóle przeszły. Może to trochę sposób, żeby aż tak sie nie faszerować tabletkami z różnego rodzaju polprazolem.


RE: Tecfidera - speculum - 02-06-2019

(02-06-2019, 08:57)baryla1969 napisał(a): Ostatnio bylem w aptece i tak z ciekawości pogadałem z kobitkamii tam. I dałem im do myślenia co na taki bół żołądka i bebechów po tabletce. No to wymyśliły żeby sobie wypróbować Gastrotuss. takie coś jak zawsze na refluks itp w saszetkach. No to na spróbowanie wziąłem jedną. Leżała pare dni aż dopadło mnie ściskanie żołądka. No to se myślę, czaas wypróbować. Wypiłem ten syropek z saszetki, nawet dobry w smaku. Efekt - kilka minut i bóle przeszły. Może to trochę sposób, żeby aż tak sie nie faszerować tabletkami z różnego rodzaju polprazolem.

Dzięki, będę o tym pamiętać, na razie kupiłam to: Gelatum Aluminii phosphorici - również rada z tego wątku Duży uśmiech


RE: Tecfidera - Akinom - 02-06-2019

Muszę spróbować tych saszetek. Może pomoga.


RE: Tecfidera - speculum - 02-06-2019

(02-06-2019, 09:53)Akinom napisał(a): Muszę spróbować tych saszetek. Może pomoga.

Też zamówię  Duży uśmiech

Dodatkowo, wczoraj kupiłam 2 porządne zielone herbaty, polecał WorkBorg. Uśmiech


RE: Tecfidera - kerkia - 04-06-2019

No to jestem pełnoprawną członkinią tego wątku, właśnie siedzę z flashem po godzinie od przyjęcia pierwszej tabletki Uśmiech . pierwszy dzień nowego rozdziału w życiu do tej pory tylko nadzieja, że się sm nie obudzi a teraz ze wsparciem. poza pieczeniem, swędzeniem i zaczerwienieniem narazie nic więcej się nie dzieje.


RE: Tecfidera - hela - 04-06-2019

Jeszcze tak nie było żeby komuś flash nie zszedłUśmiech Powodzenia z tecUśmiech


RE: Tecfidera - speculum - 04-06-2019

Mnie wczoraj zapaliło na czerwono, tak solidnie, reklama Pudliszek bez charakteryzacji Duży uśmiech


RE: Tecfidera - Anka - 04-06-2019

A ja pisałam ale nie umieścilam w watku.
W sb bylam z mezem na weselu. W nd na poprawinach taki mnie flash zlapal ze nie dawalam rady. I trzymal mnie ponad godzine.
Czasem meczy mnie to ze dwa razy dziennie plone jak szalona. Nawet oczy czy przelyk pieka tak ze mm wrazenie ze sie spale kiedys