Forum Chorych na stwardnienie rozsiane
Tecfidera - Wersja do druku

+- Forum Chorych na stwardnienie rozsiane (https://www.stwardnienierozsiane.info/forum)
+-- Dział: Leczenie (https://www.stwardnienierozsiane.info/forum/forum-10.html)
+--- Dział: Leki, programy lekowe, leczenie w Polsce i innych krajach (https://www.stwardnienierozsiane.info/forum/forum-11.html)
+--- Wątek: Tecfidera (/thread-258.html)



RE: Tecfidera - klaudia26 - 21-06-2018

A mi na skierowaniu wpisują datę po której mam wykonać badania. Leki odbieram co 3 miesiące. Ostatnio byłam w kwietniu i dostałam skierowanie na zrobienie badań po 1 lipca. Choć za badania i tak muszę płacić bo u mnie w mieście nie uznają skierowania szpitala w którym jestem w programie. Ale zawsze biorę fakturę i pieniądze mam zwracane przez szpital.


RE: Tecfidera - Anka - 22-06-2018

(21-06-2018, 23:19)klaudia26 napisał(a): A mi na skierowaniu wpisują datę po której mam wykonać badania. Leki odbieram co 3 miesiące. Ostatnio byłam w kwietniu i dostałam skierowanie na zrobienie badań po 1 lipca. Choć za badania i tak muszę płacić bo u mnie w mieście nie uznają skierowania szpitala w którym jestem w programie. Ale zawsze biorę fakturę i pieniądze mam zwracane przez szpital.
Dobrze, że zwracają ale to nie zmienia faktu, że po co tak komplikować. No ale tak wygląda leczenie w Pl


RE: Tecfidera - Miriam - 22-06-2018

Mój szpital może kierować na bezpłatne badania tylko do własnego laboratorium , a skoro się leczę poza miejscem zamieszkania, to biorę po prostu listę badań do zrobienia i idę do lekarza rodzinnego po skierowanie jeśli akurat mam fantazję, albo idę i płacę tych parę złotych. Zawsze mam dylemat, czy chce mi się tej całej celebracji z rodzinnym, czy jednak wolę zapłacić i mieć spokoj.


Tecfidera - hela - 22-06-2018

Ja wybrałam płacenie, jest szybciej, i nie siedzę w kolejce u rodzinnego, chociaż wystawia skierowania bez problemu, kurcze mam flasha, takiego delikatnego, dawno nie miałam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Tecfidera - agica - 22-06-2018

Ja też co jakiś czas dostaję flasha nie wiem czemu, niby wszystko jest tak samo a co tydzień potrafi wyjść ale coraz szybciej znika Uśmiech


Tecfidera - hela - 22-06-2018

No ja nie miałam z miesiąc, różnica jest tyko taka że nie pracuję tylko siedzę w domu, zresztą już przeszłoUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Tecfidera - Beciaa05 - 22-06-2018

(22-06-2018, 09:19)hela napisał(a): No ja nie miałam z miesiąc, różnica jest tyko taka że nie pracuję tylko siedzę w domu, zresztą już przeszłoUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No ja właśnie jestem po tej tygodniowej przerwie bez Tecfidery, bo neuro na czas choroby kazała odstawić. We wtorek skończyłam brać lek przeciwwirusowy i w środę zazylam pierwsza tabletkę Tec po chorobie i kurcze flasha dostałam tak mocnego jak za pierwszym razem Duży uśmiech ale dziś już spoko na szczęścieUśmiech


RE: Tecfidera - mufa - 27-06-2018

Dawno mnie nie było bo sezon wakacyjny i się wygrzewamy na hiszpańskiej plaży


Tecfidera - hela - 27-06-2018

Bawcie się dobrze mufaUśmiech mam nadzieję że urlop Ci służyUśmiech nie miałaś problemów z tec na lotnisku?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Tecfidera - mufa - 27-06-2018

Tec włożyłam do bagażu rejestrowanego i bez problemu poszło