Forum Chorych na stwardnienie rozsiane
Tecfidera - Wersja do druku

+- Forum Chorych na stwardnienie rozsiane (https://www.stwardnienierozsiane.info/forum)
+-- Dział: Leczenie (https://www.stwardnienierozsiane.info/forum/forum-10.html)
+--- Dział: Leki, programy lekowe, leczenie w Polsce i innych krajach (https://www.stwardnienierozsiane.info/forum/forum-11.html)
+--- Wątek: Tecfidera (/thread-258.html)



RE: Tecfidera - mufa - 10-05-2018

Ja mam badania średnio co 2 mies jedynie mocz raz na kwartał


Tecfidera - hela - 10-05-2018

Pewnie zależy jakie mamy wyniki, zwłaszcza te nieszczęsne limfocyty


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Tecfidera - Beciaa05 - 10-05-2018

(10-05-2018, 16:51)hela napisał(a): Pewnie zależy jakie mamy wyniki, zwłaszcza te nieszczęsne limfocyty


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Oki, dziękuję Uśmiech za niecałe  2 tygodnie mija miesiąc od kad biorę tec i 23 jadę do Katowic do poradni  po kolejny odbiór leku to się tam jeszcze dokładnie  zapytam o wszystko czego nie jestem pewna Uśmiech

(10-05-2018, 16:51)hela napisał(a): Pewnie zależy jakie mamy wyniki, zwłaszcza te nieszczęsne limfocyty


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Oki, dziękuję Uśmiech za niecałe  2 tygodnie mija miesiąc od kad biorę tec i 23 jadę do Katowic do poradni  po kolejny odbiór leku to się tam jeszcze dokładnie  zapytam o wszystko czego nie jestem pewna Uśmiech


RE: Tecfidera - agica - 10-05-2018

Ja przez pierwsze pół roku brania teci mam badania krwi i moczu co miesiąc później co trzy miesiące. Rezonans co rok


RE: Tecfidera - Beciaa05 - 10-05-2018

(10-05-2018, 20:13)agica napisał(a): Ja przez pierwsze pół roku brania teci mam badania krwi i moczu co miesiąc później co trzy miesiące. Rezonans co rok

I jak się czujesz? Tec Ci  służy  Uśmiech?


RE: Tecfidera - agica - 10-05-2018

Dopiero tak naprawdę biorę przez miesiąc, więc póki co nie mogę powiedzieć jak działa bo wiem że to za wcześnie w każdym razie pogoda nie służy i miałam kilka załamań, prawie jak przy rzutach ale dużo szybciej dochodzę do siebie. Ogólnie jeśli chodzi o skutki uboczne to miałam tylko uderzenia gorąca kilka razy, teraz już nawet tego nie czuję bo jest gorąco Oczko


RE: Tecfidera - Beciaa05 - 10-05-2018

(10-05-2018, 20:49)agica napisał(a): Dopiero tak naprawdę biorę przez miesiąc, więc póki co nie mogę powiedzieć jak działa bo wiem że to za wcześnie w każdym razie pogoda nie służy i miałam kilka załamań, prawie jak przy rzutach ale dużo szybciej dochodzę do siebie. Ogólnie jeśli chodzi o skutki uboczne to miałam tylko uderzenia gorąca kilka razy, teraz już nawet tego nie czuję bo jest gorąco Oczko

No to podobny czas do mojego jeśli chodzi o stosowanie tec. No u mnie też się zdarzają uderzenia i 3 razy pojawiło się zaczerwienienie ale znika szybko więc tyle dobrze Uśmiech Powodzenia Uśmiech


RE: Tecfidera - agica - 10-05-2018

Mam nadzieję że będzie oki Uśmiech Dziękuję też życzę powodzenia i dużo zdrówka Uśmiech


RE: Tecfidera - Miriam - 11-05-2018

(10-05-2018, 13:28)hela napisał(a): Mufa ja w czerwcu, badania, rezonans i w lipcu wizyta roczna, trzymam za nas kciukiUśmiech i za nasze limfocyty też, moje się trzymają, ale zawsze jest ta niepewność:/

To idziemy ramię w ramię Oczko
U mnie kontrolny rezonans i roczna wizyta w drugiej połowie czerwca :Uśmiech Trzymam kciuki Uśmiech


RE: Tecfidera - hela - 11-05-2018

Już bym chciała mieć ten rezonans, strasznie ciekawa jestem jak wyjdzieOczko