Forum Chorych na stwardnienie rozsiane
Efekt "mokrego rękawa" - Wersja do druku

+- Forum Chorych na stwardnienie rozsiane (https://www.stwardnienierozsiane.info/forum)
+-- Dział: Objawy - SM (https://www.stwardnienierozsiane.info/forum/forum-19.html)
+--- Dział: Czy to rzut? (https://www.stwardnienierozsiane.info/forum/forum-45.html)
+--- Wątek: Efekt "mokrego rękawa" (/thread-2367.html)

Strony: 1 2


Efekt "mokrego rękawa" - Karcia1986 - 12-01-2020

Witajcie!
Nie sądziłam ,że kiedykolwiek napiszę taki post, ale ostatnio już sama nie wiem co o tym myśleć.
Efekt "mokrego rękawa" u mnie objawia się tak ,że na lewej ręce, od nadgarstka do łokcia czuję ,jakbym miała cały czas mokry rękaw.
Dodatkowo, okazało się ,że miejsce w którym to czuje, jest strasznie zimne.
Spotkał się kiedyś z czymś takim ?
Pozdrawiam!


RE: Efekt "mokrego rękawa" - Anka - 12-01-2020

Ja na posladku tak mialam


RE: Efekt "mokrego rękawa" - speculum - 12-01-2020

Miałam podobnie, ze stopą, to był rzut, ale lekki, 10 zastrzyków codziennie i przeszło.


Efekt "mokrego rękawa" - hela - 12-01-2020

Mnie się kiedyś przez dłuższy czas wydawało że mam mokre spodnie. Jeszcze przed diagnozą to było.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Efekt "mokrego rękawa" - klaudia26 - 12-01-2020

Ja miałam tak kiedyś na nogach. Od stopy do kolana ale tylko przednia cześć nóg. Po jakimś czasie przeszło...


RE: Efekt "mokrego rękawa" - Karcia1986 - 13-01-2020

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi Uśmiech
W sumie to mi się też przypomniało ,że kiedyś też tak miałam na udach. Chodziłam z tym chyba 3-4 tygodnie, ciągle mając wrażenie ,że się posikałam  Oczko 
Dziś, z uczucia mokrego, przeszło na pieczenie :/ Będę obserwować i zobaczę co z tym zrobić ,bo raczej jestem daleka od przypisywania wszystkiego co się ze mną dzieje do rzutu, ale nie chce też przysłowiowo przegiąć ;-) 
Pięknego dnia życzę Uśmiech


Efekt "mokrego rękawa" - hela - 13-01-2020

Jak ostatnio miałam inne czucie na nogach, w lecie to było i np ciepła woda mi sie wydawała zimna, to jak przeszło po około tygodniu to neuro stwierdziła że nic z tym nie robimy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Efekt "mokrego rękawa" - agica - 13-01-2020

(12-01-2020, 19:44)Karcia1986 napisał(a): Witajcie!
Nie sądziłam ,że kiedykolwiek napiszę taki post, ale ostatnio już sama nie wiem co o tym myśleć.
Efekt "mokrego rękawa" u mnie objawia się tak ,że na lewej ręce, od nadgarstka do łokcia czuję ,jakbym miała cały czas mokry rękaw.
Dodatkowo, okazało się ,że miejsce w którym to czuje, jest strasznie zimne.
Spotkał się kiedyś z czymś takim ?
Pozdrawiam!

ja po rzucie mam odczucie poparzonej prawej ręki, tylko się nasila pod wpływem stresu


RE: Efekt "mokrego rękawa" - Olaa - 13-01-2020

A ja miałam odczucie, jakby ktoś wlewał mi zimną wodę do wnętrza prawej nogi, od samej góry aż do dołu.. Gdy woda spadła w dół, to znowu jakby ktoś wlewał od góry. Dzienne odczucie do opisania, ale mam nadzieję że napisałam zrozumiale. Pojawiało się co jakiś czas, dawno nie miałam.
Ciekawy ten nasz smOczko


Efekt "mokrego rękawa" - hela - 13-01-2020

Z efektami k.... specjalnymi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk