Forum Chorych na stwardnienie rozsiane
Okropny ból, jakby ktoś mi coś wyrywal... - Wersja do druku

+- Forum Chorych na stwardnienie rozsiane (https://www.stwardnienierozsiane.info/forum)
+-- Dział: Objawy - SM (https://www.stwardnienierozsiane.info/forum/forum-19.html)
+--- Dział: Inne objawy (https://www.stwardnienierozsiane.info/forum/forum-47.html)
+--- Wątek: Okropny ból, jakby ktoś mi coś wyrywal... (/thread-1647.html)

Strony: 1 2


Okropny ból, jakby ktoś mi coś wyrywal... - Akinom - 27-11-2018

Nie wiem czy tutaj to pasuje. Dzisiaj w nocy miałam straszny atak bólu. Dwa razy miałam uczucie jakby mi ktoś coś z macicy wygrywał. Jeszcze czegoś takiego nie miałam. Ginekologicznie jest wszystko w porządku. Miałam już różnego rodzaju bóle, uczucie sciskamia, ból żołądka, flakow, ale to coś zdarzyło mi się pierwszy raz. Z bólu się zbudzilam.

I samo przeszło.


RE: Okropny ból, jakby ktoś mi coś wyrywal... - Anka - 27-11-2018

(27-11-2018, 19:47)Akinom napisał(a): Nie wiem czy tutaj to pasuje. Dzisiaj w nocy miałam straszny atak bólu. Dwa razy miałam uczucie jakby mi ktoś coś z macicy wygrywał. Jeszcze czegoś takiego nie miałam. Ginekologicznie jest wszystko w porządku. Miałam już różnego rodzaju bóle, uczucie sciskamia, ból żołądka, flakow, ale to coś zdarzyło mi się pierwszy raz. Z bólu się zbudzilam.

I samo przeszło.

A w ciagu dnia? Powtorzylo sie?


Okropny ból, jakby ktoś mi coś wyrywal... - hela - 27-11-2018

Rany, nie wiem czy nasz sm może powodować coś takiego, może jedź na SOR gdyby się powtórzyło. Mnie się zdarzają tylko bóle podczas miesiączki w tych okolicach.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Okropny ból, jakby ktoś mi coś wyrywal... - Akinom - 27-11-2018

To było jednorazowe, właściwie dwa bóle jeden po drugim i spokój. Nie wiem co to mogło być.

Hala, na SOR to ja w życiu nie pojadę. Tam się siedzi po 12 godzin bez jakiegokolwiek zainteresowania ze strony personelu.


RE: Okropny ból, jakby ktoś mi coś wyrywal... - Akinom - 28-11-2018

Chyba wiem co mi było. Slepota. Zjadłam sobie na kolację pasztet sojowy. Z pieczarkami i dodatkiem specjalnym w postaci pięknego, czarnego futerka. Dodatku oczywiście nie zauważyłam jak jadłam, bo ciemnawo cokolwiek bylo  ;-) Cóż za slepote i głupotę się płaci. Dzisiaj chciałam operację powtórzyć na śniadanie i zauwazylam podla i podstępna pleśń i przyczyna bólu stała się jasna. Tym razem to nie atak SM.


Okropny ból, jakby ktoś mi coś wyrywal... - hela - 28-11-2018

Łeee, nie zorientowałaś się jak jadłaś?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Okropny ból, jakby ktoś mi coś wyrywal... - Akinom - 28-11-2018

Dobra jestem nie?;-)

Smakowało całkiem nieźle


Okropny ból, jakby ktoś mi coś wyrywal... - hela - 28-11-2018

Masakra, na samą myśl mi niedobrze


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Okropny ból, jakby ktoś mi coś wyrywal... - Akinom - 28-11-2018

Nie dziwię się.


RE: Okropny ból, jakby ktoś mi coś wyrywal... - agica - 28-11-2018

Współczuję, oby żołądek doszedł do siebie Uśmiech