Forum Chorych na stwardnienie rozsiane
Spełnianie marzeń mimo sm:) - Wersja do druku

+- Forum Chorych na stwardnienie rozsiane (https://www.stwardnienierozsiane.info/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://www.stwardnienierozsiane.info/forum/forum-8.html)
+--- Dział: Porozmawiajmy - nie tylko o SM (https://www.stwardnienierozsiane.info/forum/forum-54.html)
+--- Wątek: Spełnianie marzeń mimo sm:) (/thread-1470.html)

Strony: 1 2 3 4


Spełnianie marzeń mimo sm:) - hela - 31-08-2018

Zakładam ten wątek żebyśmy mogli pochwalić się tym co mimo sm się nam udaje zrobić/osiągnąć. Czasem zwykłe rzeczy są dla nas wielkie, bo mamy ograniczenia które udaje nam się pokonaćUśmiech Ja na przykład od diagnozy odwiedziłam dwa miejsca na świecie które zawsze chciałam zobaczyćUśmiech  i planuję wyjazdy dalej, lubię podróżować, i nie zamierzam zmieniać planów przez smOczko chociaż mam dni kiedy posprzątanie mieszkania jest już osiągnieciem, i też mnie cieszy jak zrobię wtedy wszystko co zaplanowałamUśmiech


RE: Spełnianie marzeń mimo sm:) - Anka - 31-08-2018

Dziś dostalam informacje ze szkoly, że mam dyplom do odebrania. Zdobyłam fajny zawód.


RE: Spełnianie marzeń mimo sm:) - Akinom - 31-08-2018

Ja mam cudowne dziecko, pomimo problemów. To najpiękniejsze, co mi się w życiu przytrafiło i ona jest spełnieniem mojego największego marzenia.


RE: Spełnianie marzeń mimo sm:) - hela - 31-08-2018

Musi być bardzo szczęśliwym dzieckiemUśmiech


RE: Spełnianie marzeń mimo sm:) - kasia1312 - 31-08-2018

A ja w związku z tym, że mam słaby dojazd do szpitala autobusem po leki, zaczęłam jeździć po nie autem. Balam się jeździć po Warszawie samochodem a teraz się przełamałam. Brawo ja Język


RE: Spełnianie marzeń mimo sm:) - hela - 31-08-2018

Brawo TyUśmiech ja po rzucie najbardziej się bałam że, nie dam rady autem jeździć (lewa noga), ale dałam radęUśmiech


RE: Spełnianie marzeń mimo sm:) - klaudia26 - 31-08-2018

Ja mam trójkę dzieci Uśmiech tak jak zawsze chciałam i nie zrezygnowałam z tego przez sm bo najmłodsze dziecko urodziłam już po diagnozie. Mimo tego iż diagnozę dostałam będąc w połowie studiów licencjackich skończyłam je z 5 w dyplomie. Obecnie jestem na studiach magisterskich. Choć nie zawsze jest łatwo bo z trójka dzieci i uczelnią oddalona o trochę ponad 100 km czasami jest ciężko ale już połowa za mną więc z drugą połowa też dam radę Uśmiech


RE: Spełnianie marzeń mimo sm:) - Anka - 31-08-2018

(31-08-2018, 11:05)klaudia26 napisał(a): Ja mam trójkę dzieci Uśmiech tak jak zawsze chciałam i nie zrezygnowałam z tego przez sm bo najmłodsze dziecko urodziłam już po diagnozie. Mimo tego iż diagnozę dostałam będąc w połowie studiów licencjackich skończyłam je z 5 w dyplomie. Obecnie jestem na studiach magisterskich. Choć nie zawsze jest łatwo bo z trójka dzieci i uczelnią oddalona o trochę ponad 100 km czasami jest ciężko ale już połowa za mną więc z drugą połowa też dam radę Uśmiech

Super! Dziewczyny!


RE: Spełnianie marzeń mimo sm:) - Bubka - 31-08-2018

Super dziewczyny. Hela dobry pomysł z tym wątkiem. Z uśmiechem to czytałam.


RE: Spełnianie marzeń mimo sm:) - Joanna - 31-08-2018

Super Uśmiech Gratuluję WszystkimUśmiech Jesteście bardzo dzielne. Fajnie, że pomimo ograniczeń nie poddajecie się i spełniacie marzenia. Oby tak dalej Oczko