Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
To mnie pielęgniarki urządziły ostatnio przed rezonansem tak mnie pokuły bo szukały żyły do wenflonu z kontrastem - nigdy tak nie miałam 
Wbiły się a żyła zanikała czułam ból na zgięciu i "odjechałam"...
Jak wróciłam do żywych to zdecydowały ,że gdzie indziej się wbiją .super jest wenflon można było zacząć badanie
Odpowiedz
Byłam, przeżyłam, 9 mają rezonans. Najlepsza i tak jest pani doktor z poradni SM. Pytam się czy się szczepić? No szczepić. Mówię, że mam niskie limfocyty. Ona na to że szczepionka najwyżej nie zadziała. I dostałam kwas foliowy.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
Hahahaha, dobre. Kwas foliowy ma zadziałać na leukocyty, o których nawet nie wspominałam. No ale dobra, ma zadziałać to niech działa. Mi się to i tak będzie zawsze kojarzyło z nieudolna walka o zajście w ciążę.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
Uśmiecham się dzisiaj szerzej niż zwykle, bo nie dość, że na 3 piętro wejść potrafię sam i bez odpoczynku, to jeszcze w kontrolnym rezonansie nic nie było :-D
Odpowiedz
(29-03-2021, 19:45)fruu napisał(a): Uśmiecham się dzisiaj szerzej niż zwykle, bo nie dość, że na 3 piętro wejść potrafię sam i bez odpoczynku, to jeszcze w kontrolnym rezonansie nic nie było :-D
Super Uśmiech . Ja czekam na swój wynik. Ale też się uśmiecham, bo sprawdziłam ile kroków zrobiłam od 8 rano do 17 - 1.600 - bez problemów, większość po domu - nieźle się naczłapiemy, żeby ogarnąć to wszystko - sprzątanie, obiad, wizyta u wetki z moją wilczycą, zakupy, okulista...teraz odpoczywam Uśmiech
Odpowiedz
Brawo Fruu !!!
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
Super. Tylko się cieszyć. A mój zegarek trochę mnie oszukuje z krokami. I przestałam go nosić.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
I w końcu Wam nie napisałam jak skończyła się moja wizyta u neurologa. Powiedziałam co mi dolega i od razu zaznaczyłam, że ja nie chce iść do szpitala, bo w październiku byłam. Dostałam zastrzyki, codziennie w rękę a co 4 dni w tyłek i dodatkowo tabletki. Drętwienie mi przeszło, ale został delikatny ścisk w stopie i czasami nadal nie czuje pięty. Będzie git.

A teraz z innej beczki... Uśmiech Ostatnio w serialu "Lombard, życie pod zastaw" była kobieta chora na sm. Oczywiści przedstawiona była już jako leżąca, którą trzeba się zajmować. Kurcze, szkoda że nigdzie nie pokazują osób chorych na sm, jako sprawnych i aktywnych ludzi.

Jeszcze ostatnio też był gdzieś program że mężczyzna musiał się zwolnić z pracy, żeby móc opiekować się swoją kobietą która jest chora. Akurat byłam wtedy u mamy i Ona od razu "o patrz co leci", a ja się odwróciłam i wyszłam. Jakoś nie mam ochoty oglądać czegoś takiego. Później się schizuje i mam burze w głowie, a znowu moja mama to by wszystko oglądała i później co by mi się nie działo to mówi, że to przez chorobę. A tak nie jest... czasami się napracuję i jestem trochę zmęczona, ale nie przez sm...

No i już mi jest lepiej. Teraz mogę iść dalej pracować Uśmiech Miłego dnia życzę wszystkim.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
Ja czuję się strasznie. Biorę Tecfidere w domu ok. Lecz mój dystans przejścia skrócił się z 1200 do chodzenia po domu. Jestem załamana. U mnie w szpitalu jest tylko pierwsza linia i dr pewnie będzie się jej trzymać
Odpowiedz
Do drugiej linii ciężko się dostać niestety. Nie przejmuj się, jeszcze będzie lepiej. Mi od lipca 2017 choroba coraz mocniej daje w dupę. Od marca tegoż roku jestem na tec. Chodzę tylko z kijami albo z kimś pod rękę. Ale to już mój czas. Lekarz nie ukrywał, że tec na 90 %nie przyniesie efektów, bo jest za późno. Mój dystans to coś ok. 500 metrów, ale raczej mniej niż więcej. Trudno. A jeszcze ciepło się robi, to już znowu będzie mniej.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: Akinom, fruu, ToMeK71, 7 gości